-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Diabetas mano draugas (knyga su defektais)

Kaina: 3,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Diabetas mano draugas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Neretas išgirdę cukrinio diabeto diagnozę, jį priima kaip nuosprendį. Tačiau iš tiesų liga gali tapti puikiu mokytoju, kuris privers pakeisti gyvenimo būdą, išmokys pamilti save ir aplinkinius. Knygos „Diabetas mano draugas“ autorius Albinas Pilypas dalinasi savo asmenine patirtimi, kaip prisijaukinti nepagydomą ligą ir džiaugtis gyvenimo pilnatve.

Knygos autorius daugiau kaip septyniolika metų pats serga antrojo tipo cukriniu diabetu. Anot jo, šiandien kontroliuoti ligą tikrai nėra sunku – prieinama nemažai informacijos. Tačiau sunkiausia užduotis – nepalūžti psichologiškai. Knyga „Diabetas mano draugas“ – asmeninis lietuvio pasakojimas, kaip susidraugauti su liga, ka ji taptų natūralia kasdienybės dalimi ir netrukdytų mėgautis gyvenimu. Anot Albino Pilypo, didelę reikšmę turi mūsų požiūris – cukrinis diabetas pastūmėjo jį keisti pasaulėžiūrą, atsisakyti žalingų įpročių, mąstyti pozityviai ir gyventi sveikiau.

Autoriaus teigimu, dažnai sergantys diabetu žmonės to nežino ir vertina savo ligą neatsakingai. Jie vengia tikrintis gliukozės kiekį kraujyje, nekontroliuoja ligos eigos, o tai ilgainiui lemia skaudžias komplikacijas. Tik bandydamas įvairias technikas ir stebėdamas save, autorius rado savo organizmui tinkamiausią mankštos, mitybos ir gyvensenos režimą. Savo paieškomis, papildytomis motyvuojančiais ir įkvepiančiais pasakojimais, jis dalinasi knygoje „Diabetas mano draugas“.

Vyras teigia, kad prieš diagnozuojant diabetą, jo gyvenimas radikaliai skyrėsi nuo dabartinio. Jis pasakoja, jog buvo pilvotas, antsvorio kankinamas žmogus, nevengiantis išgerti, daug rūkantis, tiesiog depresuotas paniurėlis. Tačiau diagnozavus ligą ir ėmus byrėti 46 metus trunkančiai santuokai su žmona Birute, Albinas Pilypas pasikeitė: dabar jis sportiškas, ištvermingas ir linksmai į pasaulį žvelgiantis trijų vaikaičių senelis.

Ši knyga skirta ir tiems, kurie serga cukriniu diabetu, ir tiems, kurie nori padėti savo artimajam, kai jam ši liga diagnozuota. Tai optimizmo suteikiantis tautiečio pasakojimas apie ligą, kuri milijonams pasaulio gyventojų tapo rykšte, tačiau ne nuosprendžiu. Joje skaitytojas ras atsakymus, kaip sužinojus diagnozę nepasiduoti depresijai, kaip kontroliuoti glikuoto hemoglobino kiekį ir glikemiją. Knygoje „Diabetas mano draugas“ pateikiami pasiūlymai, kokio mitybos plano laikytis susirgus diabetu ir koks sportas gali padėti efektyviai kontroliuoti ligą. Albino Pilypo teigimu, už savo sveikatą esame atsakingi patys – tai ne tik gydytojų, bet ir mūsų reikalas.

„Noriu pasidalyti savo patirtimi, nes siekiu parodyti, kad labai norint galima rasti būdų sutarti su savo amžinu gyvenimo palydovu. Tada kiekviena diena tampa prasminga, kiekvienas sėkmingas žingsnis net ir pilkiausią kasdienybę daro šviesesnę. Tikiu, ateis diena, kai sutramdę savo ligą pajustie, kad gyvenimas yra tikrai gražus. To linkiu iš visos širdies“, – optimizmu spinduliuoja knygos autorius Albinas Pilypas.

ĮVADAS

Jau septyniolika metų sergu 2 tipo cukriniu diabetu. Nežinau, kiek metų sirgau iki tol, kol liga buvo diagnozuota, bet sužinojęs diagnozę dar ilgai kankinausi, kol pajutau, kad tvirtai stoviu ant žemės. Iš ligos gniaužtų kapanojausi gana aklai, nes anksčiau gerokai sunkiau buvo rasti informacijos apie tai, kaip kontroliuoti ligą. Nuo to laiko praėjo dvylika metų ir dabar šią ligą vadinu savo gyvenimo sąjungininke. Kodėl? Gali skambėti paradoksaliai, kaip pavojinga ir klastinga liga gali būti sąjungininke? Drąsiai galiu pasakyti, kad dabar ligą kontroliuoti tikrai nėra sunku. Sunkiausia pasiruošti psichologiškai - kaip sergant nuolat jausti gyvenimo džiaugsmą, iš kur semtis jėgų ir, be jokios abejonės, žinių. Liga priverčia žmogų visapusiškai tobulėti, o tobulėjimui ribų nėra, tad ir žinių ieškau vedamas pasąmonės, nes mano gyvenimo būdas jau seniai susiformavęs. Aš mėgaujuosi gyvenimu, o liga lieka kažkur pasąmonėje. Sveika gyvensena tapo mano gyvenimo dalimi. Ji apima kur kas daugiau nei vienos ligos problemos. Tai visapusiškai aukštesnė tobulėjimo pakopa, kuri veda į tikrąją sveikatą. Bendraudamas su kitais diabetikais, pastebiu, kad gana dažnai liga ir su ja susijusios neišsprendžiamos problemos jiems užgožia visa kita ir juos labai riboja. Todėl šioje knygoje noriu papasakoti, kaip ištrūkau iš tų siaurų rėmų, kaip prasiplėtė mano horizontai, kaip net maži dalykai gali padėti jausti džiaugsmą ir atrasti gyvenimo prasmę.

Negaliu nesutikti su j sūnus pagal amžių tinkančio anglų rašytojo, verslininko, alternatyviosios medicinos idėjų skleidėjo Adamo Jacksono mintimi: „Tikra sveikata yra daug daugiau nei paprastas išgijimas. Tai energija, pajėgumas, džiaugsmas ir aktyvus gyvenimas." Tokia mintis gali subręsti tik tai patyrusio žmogaus galvoje. Visa tai buvau praradęs ir vėl atradau, tad galiu tik pritarti tokioms mintims.

Ypač noriu pabrėžti filosofo, teologo ir rašytojo Josepho Murphy'io teiginį: „Per kelerius metus tampame tuo, kokias knygas skaitome." Nežinau, ar skaitomi dalykai mane taip stipriai pakeitė, tačiau drąsiai galiu teigti, kad skaičiau ir skaitau tikrai nemažai - žinios padėjo man diabetą paversti savo sąjungininku. Tikiuosi, kad mano knyga padės žmonėms siekti Tikrosios sveikatos.

Iš pradžių siūlau susipažinti su mano mintimis, parašytomis prieš dvylika metų, kai atverčiau naują savo gyvenimo puslapį.

TURINYS

ĮVADAS / 11

PIRMA DALIS PRIEŠ DVYLIKA METŲ / 13

Dviratis kovojant su diabetu / 15

Seržanto sapnas / 30

Komentaras / 30

Keli autoportreto štrichai / 31

Kaip neprarasti optimizmo / 37

Kai kurios išvados / 49

Reikia galvoti savo galva / 58

Vanduo ir... muzika mūsų gyvenime / 70

Kaip nepasiklysti nuomonių įvairovėje / 75

Diabetas ir mąstysena .. / 77

Naudinga žinoti / 85

Genogramų nauda / 87

Atirmacijų nauda / 90

Dvasinis kapitalas / 94

Dešimt sveikatos dėsnių pagal Adamą J. Jacksoną / 96

Pirmas dėsnis - proto galia / 97

Antras dėsnis - kvėpavimo galia / 97

Trečias dėsnis - fizinių pratimų galia / 98

Ketvirtas dėsnis - sveiko maisto galia / 98

Penktas dėsnis - juoko galia / 98

Šeštas dėsnis - poilsio galia / 99

Septintas dėsnis - laikysenos galia / 99

Aštuntas dėsnis - aplinkos galia / 99

Devintas dėsnis - tikėjimo galia / lOO

Dešimtas dėsnis - meilės galia / ĮOI

Diabetą reikia kontroliuoti bet kokioje situacijoje / 102

ANTRA DALIS. PO DVYLIKOS METŲ / 109

Žvilgsnis j praeitį, žalingi įpročiai ir dar šis tas / 121

Judėjimas dėl malonumo ir sveikesnio gyvenimo / 127

Apie organizmo šarmų ir rūgščių pusiausvyrą / 143

Gyvenimo pamokos / 146

Salin blogas mintis! / 149

Skyrius moterims / 163

Siek tiek apie valią / 167

Mitybos ir svorio reguliavimo problemos / 171

Keletas faktų, susijusių su nutukimu / 179

Amžius ir nutukimas / 179

Antsvoris ir miegas 180

Genai ir nutukimas / 181

Stresas ir nutukimas / 182

Insulinas ir nutukimas / 182

Probiotikų poveikis / 183

Mano dieta / 184

Dietų mitai / 191

Didžioji sveikatos paslaptis / 200

Kaip pamilti save / 204

Fototerapija / 204

Savitaigos treniruotė / 205

Pabaiga / 206


  • Autorius: Albinas Pilypas
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 206
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090403327-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Diabetas mano draugas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Albinas Pilypas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Diabetas mano draugas (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Diabetas mano draugas (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Diabetas mano draugas (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Diabetas mano draugas (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Albinas Pilypas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Diabetas mano draugas (knyga su defektais)" perkama kartu