⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dideli paprasto vandens stebuklai. 1000 mokslo ir liaudies patarimų

Sudarė: Andrius Rebždys
5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 1,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-02-04 Rasa


2023-03-31 1.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dideli paprasto vandens stebuklai. 1000 mokslo ir liaudies patarimų" aprašymas

Apie vandenį tarsi žinome viską. Toli gražu...

Vanduo palaiko gyvybę, yra visų ląstelių ir audinių sudėtyje.
Užtikrina organizmo gyvybinius procesus ir medžiagų apykaitą. Šalina
kenksmingas medžiagas. Prausia, valo, suteikia žvalumo, atpalaiduoja,
ramina karščiavimą, sustiprina ir netgi gydo.
Knyga „Dideli
paprasto vandens stebuklai“
padės pažinti stebuklingas vandens galias,
atskleis šaltinio, mineralinio, šventojo vandens paslaptis, patars kaip
naudoti vandenį gydomosioms ir grožio procedūroms, gaminti antpilus,
nuovirus ir kt.

Pratarmė

PRATARMĖ


„Pažvelk į vandens lašą, ir tu pamatysi visą pasaulį", - byloja sena romėnų patarlė.

Tad ši knyga bus apie vandenį - vienintelį tokį junginį, kurio yra visuose gyvuosiuose organizmuose ir kuris dalyvauja visuose žmoguje, su žmogumi ir Žemėje vykstančiuose procesuose.

Vanduo palaiko gyvybę, yra visų ląstelių ir audinių sudėtyje. Užtikrina organizmo gyvybinius procesus ir medžiagų apykaitą. Šalina kenksmingas medžiagas. Prausia, valo, suteikia žvalumo, atpalaiduoja, ramina karščiavimą, vėsina, sustiprina ir netgi gydo.


„Vanduo gali išgydyti visas ligas!" - daugiau nei prieš šimtmetį tvirtino vokietis klebonas Sebastianas Kneipas, visą savo gyvenimą paskyręs žmogaus kūnui gydyti.

Dabar S. Kneipo sveikatinimo metodai naudojami šalies kurortinėse gydyklose.


Vanduo - unikalus: jį vienintelį Žemėje vienu metu galime aptikti net trijų skirtingų būvių: kaip skystį, ledą ir garą. Visi šie būviai liaudies medicinoje gerai žinomi ir naudojami sveikatai stiprinti: nuo ledo kompresų, maudynių, įvairių arbatų, užpilų, vonių, kojų mirkymo, grūdinimo procedūrų iki skalsaus gerai iškūrentos pirtelės garo.

Kiekviena sėkla ir embrionas pradeda gyventi išskirtinai tik vandenyje, kūdikis krikštijamas vandeniu, o šį pasaulį paliekame taip pat su vandens procedūromis - paskutiniuoju patepimu ir mirusiojo apiplovimu.


Nuo vandens esame priklausomi visokeriopai. Nuo troškulio mirtume maždaug per savaitę. Be vandentvarkos neįmanomas jokios civilizacijos gyvavimas, o liūtys, sausros, potvyniai, cunamiai, sniego audros neretai lemia ištisų valstybių ir žemynų likimus. Netgi pakilę į Kosmosą, pasiekę Marsą, jame pirmiausia ieškome vandens pėdsakų.


Gal ir būtų galima sakyti, kad vandenį puikiai pažįstame ir apie jį žinome viską.

Tačiau stulbinantys ir sunkiai paaiškinami pastarųjų metų atradimai rodo, kad apie vandenį vis dar nežinome nieko. Pasirodo, vanduo gali turėti „atmintį", ir, kaip pasakose, gali būti „gyvas" ir „negyvas". Jis „reaguoja" į žmogaus mintis (į piktas - taip pat!), o ypatingai jį veikia malda.

Pasirodo, nebūna vienodo vandens, ir mes kiekvienas savyje nešiojamės unikalų gimtosios vietovės vandens kodą, nes žmogaus organizmas sudarytas iš 70-90 proc. vandens.


Regis, jog tai, ką mokslas dar tik bando suprasti, buvo kažkaip žinoma mūsų protėviams: karta iš kartos buvo įprasta atsisėdus prie stalo prieš valgant sukalbėti maldą. Gamindami maistą ir valgydami stengdavosi nesipykti. Ir švęsto vandens galia tikėta.

Taigi - pažinkime drauge kai kurias vandens galias, ir paaiškės, jog tas, atrodo, įprastas skystis daugeliu atžvilgių - išties stebuklingas.

  • Autorius: Andrius Rebždys
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094240508

Kiti taip pat domėjosi


2020-02-04

Parašykite atsiliepimą apie "Dideli paprasto vandens stebuklai. 1000 mokslo ir liaudies patarimų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Andrius Rebždys pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dideli paprasto vandens stebuklai. 1000 mokslo ir liaudies patarimų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dideli paprasto vandens stebuklai. 1000 mokslo ir liaudies patarimų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dideli paprasto vandens stebuklai. 1000 mokslo ir liaudies patarimų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dideli paprasto vandens stebuklai. 1000 mokslo ir liaudies patarimų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrius Rebždys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dideli paprasto vandens stebuklai. 1000 mokslo ir liaudies patarimų" perkama kartu