0

Dideli paprasto vandens stebuklai. 1000 mokslo ir liaudies patarimų

  • Nuolaida knygai -59%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 1,59 €
Knygyne: 3,79 €*
Sutaupote: 2.20 € (59%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2020-02-04 Rasa

Informacija

Dideli paprasto vandens stebuklai. 1000 mokslo ir liaudies patarimų

  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786094240508

2020-04-30 1.59 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Apie vandenį tarsi žinome viską. Toli gražu...

Vanduo palaiko gyvybę, yra visų ląstelių ir audinių sudėtyje.
Užtikrina organizmo gyvybinius procesus ir medžiagų apykaitą. Šalina
kenksmingas medžiagas. Prausia, valo, suteikia žvalumo, atpalaiduoja,
ramina karščiavimą, sustiprina ir netgi gydo.
Knyga „Dideli
paprasto vandens stebuklai“
padės pažinti stebuklingas vandens galias,
atskleis šaltinio, mineralinio, šventojo vandens paslaptis, patars kaip
naudoti vandenį gydomosioms ir grožio procedūroms, gaminti antpilus,
nuovirus ir kt.

Pratarmė

PRATARMĖ


„Pažvelk į vandens lašą, ir tu pamatysi visą pasaulį", - byloja sena romėnų patarlė.

Tad ši knyga bus apie vandenį - vienintelį tokį junginį, kurio yra visuose gyvuosiuose organizmuose ir kuris dalyvauja visuose žmoguje, su žmogumi ir Žemėje vykstančiuose procesuose.

Vanduo palaiko gyvybę, yra visų ląstelių ir audinių sudėtyje. Užtikrina organizmo gyvybinius procesus ir medžiagų apykaitą. Šalina kenksmingas medžiagas. Prausia, valo, suteikia žvalumo, atpalaiduoja, ramina karščiavimą, vėsina, sustiprina ir netgi gydo.


„Vanduo gali išgydyti visas ligas!" - daugiau nei prieš šimtmetį tvirtino vokietis klebonas Sebastianas Kneipas, visą savo gyvenimą paskyręs žmogaus kūnui gydyti.

Dabar S. Kneipo sveikatinimo metodai naudojami šalies kurortinėse gydyklose.


Vanduo - unikalus: jį vienintelį Žemėje vienu metu galime aptikti net trijų skirtingų būvių: kaip skystį, ledą ir garą. Visi šie būviai liaudies medicinoje gerai žinomi ir naudojami sveikatai stiprinti: nuo ledo kompresų, maudynių, įvairių arbatų, užpilų, vonių, kojų mirkymo, grūdinimo procedūrų iki skalsaus gerai iškūrentos pirtelės garo.

Kiekviena sėkla ir embrionas pradeda gyventi išskirtinai tik vandenyje, kūdikis krikštijamas vandeniu, o šį pasaulį paliekame taip pat su vandens procedūromis - paskutiniuoju patepimu ir mirusiojo apiplovimu.


Nuo vandens esame priklausomi visokeriopai. Nuo troškulio mirtume maždaug per savaitę. Be vandentvarkos neįmanomas jokios civilizacijos gyvavimas, o liūtys, sausros, potvyniai, cunamiai, sniego audros neretai lemia ištisų valstybių ir žemynų likimus. Netgi pakilę į Kosmosą, pasiekę Marsą, jame pirmiausia ieškome vandens pėdsakų.


Gal ir būtų galima sakyti, kad vandenį puikiai pažįstame ir apie jį žinome viską.

Tačiau stulbinantys ir sunkiai paaiškinami pastarųjų metų atradimai rodo, kad apie vandenį vis dar nežinome nieko. Pasirodo, vanduo gali turėti „atmintį", ir, kaip pasakose, gali būti „gyvas" ir „negyvas". Jis „reaguoja" į žmogaus mintis (į piktas - taip pat!), o ypatingai jį veikia malda.

Pasirodo, nebūna vienodo vandens, ir mes kiekvienas savyje nešiojamės unikalų gimtosios vietovės vandens kodą, nes žmogaus organizmas sudarytas iš 70-90 proc. vandens.


Regis, jog tai, ką mokslas dar tik bando suprasti, buvo kažkaip žinoma mūsų protėviams: karta iš kartos buvo įprasta atsisėdus prie stalo prieš valgant sukalbėti maldą. Gamindami maistą ir valgydami stengdavosi nesipykti. Ir švęsto vandens galia tikėta.

Taigi - pažinkime drauge kai kurias vandens galias, ir paaiškės, jog tas, atrodo, įprastas skystis daugeliu atžvilgių - išties stebuklingas.
2020-02-04

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu