0

Didžioji sveikinimų knyga

  • Leidėjas: Rosma
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 14x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 508
  • ISBN ar kodas: 9986-00-399-7

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Didžioji sveikinimų knyga" aprašymas
Kūrybinio dešimtmečio proga poetė pateikia devintą savo knygą, kurioje gausu eilėraščių, sveikinimų, tostų, linkėjimų, sakralinių giesmių.
Šioje pačioje solidžiausioje sveikinimų knygoje atskliedžiamas dvasingumas, tikėjimas bei patriotizmas, išaukštinama giminystės reikšmė.

Parašykite atsiliepimą apie "Didžioji sveikinimų knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Didžioji sveikinimų knyga, kurią skaitytojams dovanoja Nejolė Laukavičienė Širvinskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nejolė Laukavičienė Širvinskaitė su knyga Didžioji sveikinimų knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Didžioji sveikinimų knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nejolė Laukavičienė Širvinskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Didžioji sveikinimų knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Didžioji sveikinimų knyga" perkama kartu