Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Didžioji sveikinimų knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 9.03 SoldOut

Knygos „Didžioji sveikinimų knyga“ aprašymas

Kūrybinio dešimtmečio proga poetė pateikia devintą savo knygą, kurioje gausu eilėraščių, sveikinimų, tostų, linkėjimų, sakralinių giesmių.
Šioje pačioje solidžiausioje sveikinimų knygoje atskliedžiamas dvasingumas, tikėjimas bei patriotizmas, išaukštinama giminystės reikšmė.


Parašykite atsiliepimą apie „Didžioji sveikinimų knyga“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Didžioji sveikinimų knyga“, Nejolė Laukavičienė Širvinskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Nejolė Laukavičienė Širvinskaitė su knyga „Didžioji sveikinimų knyga“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Didžioji sveikinimų knyga“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nejolė Laukavičienė Širvinskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Didžioji sveikinimų knyga“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Didžioji sveikinimų knyga“ perkama kartu