0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mykolas Romeris. Dienoraštis: 1924 metų kovo 22-oji–1924 m. lapkričio 29-oji

Sudarė:

Rimantas Miknys

Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Mykolas Romeris. Dienoraštis: 1924 metų kovo 22-oji–1924 m. lapkričio 29-oji


2021-06-30 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mykolas Romeris. Dienoraštis: 1924 metų kovo 22-oji–1924 m. lapkričio 29-oji" aprašymas

Devinta Dienoraščio knyga, užbaigia Mykolo Römerio rankraštinį XXX tomą. Tiek šioje, tiek anksčiau išleistose Dienoraščio knygose aptariamas, aprašomas asmeninis gyvenimas, profesinės veiklos kasdienybė, politinės, visuomeninės ir kultūrinės Lietuvos, tų laikų Kauno gyvenimo ypatybės, Bagdoniškio dvaro, kaimo ir į jį panašių, kaimyninių apylinkių, dvarų ir kaimų kasdienybė, geopolitinė Lietuvos padėtis Europoje ir regione, ypač Lietuvos ir Lenkijos santykių, lietuvių ir lenkų tautinių santykių, ypač tautinių mažumų (lenkų, žydų ir pan.) realijos, žvelgiant Lietuvos piliečio, Lietuvos lenko, senojo Lietuvos elito akimis. Labai spalvingai ir įvairiapusiškai nušviečiama 1924-ųjų Kauno dvasia ir kasdienybė: rašoma, kaip miestas modernėjo, kokią įtaką darė jo, kaip laikinosios Lietuvos valstybės sostinės, statusas, kaip jis lietuvėjo ir keitėsi. Kartu gana dažnai atskleidžiami analitiniai pasvarstymai apie tų metų itin sudėtingą tarptautinę situaciją Lietuvai (Tautų lyga, Ambasadorių konferencija ir Lietuvos visuomenės reakcija į jos darbą, sprendimus, Klaipėdos statuso svarstymai ir jo formulės vertinimai, Klaipėdos reikšmės aiškinimasis valstybei...), Lietuvos teismų darbą. Labai reikšminga, daugeliu atvejų unikali informacija, susijusi su Lietuvos masonų struktūrų istorija, ir nepaprastai įžvalgūs, analitiniai vertinimai, skirti Lietuvos universiteto gyvenimui. Be abejonės, vertingos žinomų Lietuvos, Baltarusijos ir Lenkijos visuomenės, politikos ir kultūros veikėjų, kuriuos asmeniškai pažinojo Dienoraščio autorius, charakteristikos. Ryškus spalvingas Augustino Voldemaro kaip talentingo mokslininko, profesoriaus ir politiko portretas. Mykolas Römeris kartu su juo atstovavo Lietuvai Trečiajame tarptautiniame sociologijos kongrese.Parašykite atsiliepimą apie "Mykolas Romeris. Dienoraštis: 1924 metų kovo 22-oji–1924 m. lapkričio 29-oji"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Rimantas Miknys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Mykolas Romeris. Dienoraštis: 1924 metų kovo 22-oji–1924 m. lapkričio 29-oji, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Mykolas Romeris. Dienoraštis: 1924 metų kovo 22-oji–1924 m. lapkričio 29-oji aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Mykolas Romeris. Dienoraštis: 1924 metų kovo 22-oji–1924 m. lapkričio 29-oji už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Mykolas Romeris. Dienoraštis: 1924 metų kovo 22-oji–1924 m. lapkričio 29-oji? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rimantas Miknys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mykolas Romeris. Dienoraštis: 1924 metų kovo 22-oji–1924 m. lapkričio 29-oji" perkama kartu