0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dingusi sesuo

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 13.39 SoldOut

Knygos "Dingusi sesuo" aprašymas

Lietuvių skaitytojų jau pamėgtos Dinos Jefferies knyga „Dingusi sesuo“ pasakoja paslapties, meilės ir ryžto kupiną istoriją apie sesers paieškas. Kaip rasti žmogų, apie kurio egzistavimą nieko nežinojai visą savo gyvenimą?

Belė Haton naują, jaudinantį gyvenimo etapą pradėjo toli nuo namų - tai išsvajotas dainininkės darbas prabangiame naktiniame klube 1930 metais Birmoje su daugybe naujų rafinuotų draugų ir gerbėjų. Tačiau Belę persekioja praeities paslaptis. Po tėvo mirties tarp jo daiktų ji rado 25-erių metų senumo laikraščių iškarpas, kur buvo rašoma apie tai, kad Hatonai palieka Rangūną po to, kai čia dingo jų duktė Elvira.

Belė nežmoniškai nori sužinoti, kas nutiko jos dingusiai seseriai, apie kurią ji niekada nežinojo. Tačiau vos tik ji ima domėtis šia istorija, susiduria su nerimą keliančiais gandais, piktomis paskalomis ir atvirais grasinimais. Oliveris – patrauklus ir lengvabūdiškas amerikietis žurnalistas pažada padėti Belei, tačiau ši gauna anoniminį raštelį, perspėjantį nepasitikėti tais, kurie yra arčiausiai.

Belei teks daug išgyventi ir patirti, tačiau niekas jos nesustabdys šiose tiesos paieškose. Ar ji gali pasitikėti savo jausmais Oliveriui? Ar pavyks Belei rasti savo seserį? Ar ji išvis dar gyva?

„Dingusi sesuo“ - turtinga ir įtraukianti daugiasluoksnė knyga. Intriguojanti paslaptis, svaiginanti romantika, nerimastingas palūžusio žmogaus portretas. 1930-ųjų metų Birma pavaizduota itin gyvai, o siužetas veda iki ne šiaip malonios, bet tiesiog magiškos kulminacijos. Tai jaudinanti, sudėtinga ir puikiai papasakota istorija.“
Isabel Wollf, rašytoja, knygos „Vintažinis romanas“ autorė

„Aš tiesiog prarijau knygą „Dingusi sesuo“ per savaitę ir man labai patiko! Ji kupina ypatingosios Dinos Jefferies atmosferos, pripildytos spalvų, kvapų ir laukinės Birmos, kuri aprašyta taip tikroviškai, jog jaučiausi lyg būčiau ten. Istorija taip pat nuostabi."
Gill Paul, rašytoja, knygų „Holivudo meilės istorijos“ ir „Karalių meilės istorijos“ autorė

Dina Jefferies (g. 1948 m.) – anglų rašytoja. Gimė Malaizijoje, Anglijoje gyvena nuo aštuonerių metų. Studijavo Birmingemo Meno Koledže, vėliau Ulsterio universitete baigė anglų literatūros studijas. Gyveno hipių bendruomenėse, Toskanoje dirbo grafienės vaikų aukle. Su dabartiniu vyru Richard Jefferies susituokė 1998 metais.
Rašyti pradėjo jau žengdama į šešiasdešimtuosius metus, po skaudžios netekties, kai mokykloje per nelaimingą atsitikimą žuvo keturiolikmetis jos sūnus. Savo skausmą ji perkėlė į kūrybą ir taip gimė debiutinis romanas „Išduota širdis“. Lietuvių skaitytojams autorė jau pažįstama iš itin populiarių romanų „Arbatos plantatoriaus žmona“, „Safyrų prekeivio paslaptis“, „Šilko pirklio dukra“ bei „Prieš liūtis“.

Iš anglų kalbos vertė Inga Stančikaitė


  • Autorius: Dinah Jefferies
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094792304

Parašykite atsiliepimą apie "Dingusi sesuo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Dingusi sesuo", kurią skaitytojams dovanoja Dinah Jefferies. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dinah Jefferies su knyga "Dingusi sesuo" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dingusi sesuo" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dinah Jefferies. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dingusi sesuo" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dingusi sesuo" perkama kartu