TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Duktė iš Ispanijos

Kaina: 23,36 €
Kaina su kodu: 16,35 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 23.357 InStock
Į krepšelį

Knygos "Duktė iš Ispanijos" aprašymas

Tėvas, žmogus, kurio iš tikrųjų nė nepažinojau, „būdamas visiškai blaivaus proto“ paliko man bene vertingiausią savo turto dalį – kakavos plantaciją.

Romanas „Duktė iš Ispanijos“ – pirmoji lietuvių skaitytojų pažintis su L. Hughes kūryba. Knyga paremta istoriniais faktais apie XX a. pradžios Europos realijas, kai moterys, siekiančios įsibrauti į vyrų valdomą verslo ir atradimų pasaulį, kartais būdavo priverstos persirengti vyrais. Tikras istorinis faktas, surastas L. Hughes, – 1847 m. užpatentuotas ispanės Maríos Purificación Garcíos kakavos pupelių skrudintuvas. Kitas romane minimas tikras istorinis faktas – Ekvadoro, vieno stambiausių kakavos pupelių eksportuotojų, tragedija 1920 m., kai dėl augalus užpuolusios ligos regione žlugo daugybė kakavos ūkių. Šiais faktais grįsta neįtikėtina paveldėjimo, šeimos paslapčių ir aistringos meilės istorija pasibaigia populiarios šokoladinės įkūrimu ir sielos ramybe, atrasta po daugybės painiausių peripetijų.

Romano pasakotoja – Puri, plaukianti į Ekvadorą iš Europos kaip kakavos plantacijos paveldėtoja ir jau laive patenkanti į tragiškų įvykių sūkurį: nužudomas jos vyras, ir, regis, tai užsakomoji žmogžudystė, siekiant sutrukdyti Puri tapti paveldėtoja. Į klestinčius namus Puri atvyksta kaip našlys rašytojas, kurio žmona, paveldėtoja, mirė ilgos kelionės metu. Namuose nerimaudami laukia „dukters iš Ispanijos“ – mirusio žemvaldžio nesantuokinės dukters, kurios vardu pavadintas kakavos ūkis. Laukia dvi seserys ir brolis, kurie nėra nusiteikę draugingai.

Detektyvinė intriga, stiprūs charakteriai, šeimos paslaptys ir staiga ištikusi meilė.

Romanas „Duktė iš Ispanijos“ – kaip karšto šokolado puodelis, paruoštas geidžiamam vyrui.

Lorena Hughes (Lorena Hjuz) – sparčiai kylanti Lotynų Amerikos literatūros žvaigždė, romanų „Duktė iš Ispanijos“ ir „Seserys iš Alamedos gatvės“ autorė, pelnanti ir kritikų įvertinimų, ir skaitytojų dėmesį. Gimė ir augo Ekvadore, būdama aštuoniolikos persikraustė į JAV, čia studijavo menus, taip pat žurnalistiką, vėliau atsidėjo literatūrai.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Spanish Daughter
  • Autorius: Lorena Hughes
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094667794
  • Vertėjas: Džilda Jansonaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Duktė iš Ispanijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Duktė iš Ispanijos", Lorena Hughes. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lorena Hughes su knyga "Duktė iš Ispanijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Duktė iš Ispanijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lorena Hughes. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Duktė iš Ispanijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Duktė iš Ispanijos" perkama kartu