⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Džiugus lūkestis. Advento kelionė su Marija

Kaina: 4,59 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 4.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Džiugus lūkestis. Advento kelionė su Marija" aprašymas

Kalėdų šventė – tai lūkesčių kupina kelionė Gimimo ir vėlesnių įvykių link. Ji vienaip ar kitaip susijusi su kiekvieno gyvenimu. Ar prabėgus dviem tūkstančiams metų mums įmanoma išgyventi į Marijos ir Juozapo panašų laukimą?

Mums žinomi šios šventės sunkumai, džiaugsmai ir įtampa. Kasmet artėjant adventui piligriminė kelionė prasideda iš naujo. Autorė kviečia lydėti Mariją su Juozapu devintą Įsikūnijimo mėnesį ir pirmomis dienomis po Gimimo. Galbūt keliaujant kartu su Marija,savo meile ir jos slėpiniais ji dalysis su mumis.

Šioje knygoje „Džiugus lūkestis. Advento kelionė su Marija“ advento apmąstymai skirstomi į tris užduotis: mąstymas, darbai, malda. Kviečiama mąstyti taip, kaip, pasak evangelijų autorių, mąstė Marija. Paskui kviečiama veikti kaip Marija po Apreiškimo. Apmąstymus užbaigia malda, pakankamai trumpa, kad būtų nesunku įsiminti ir nuolat kartoti per dieną. Skyriuose apie Kalėdų ir Trijų Karalių šventes rasite pasiūlymų, kaip tęsti ir išlaikyti šventės jausmą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Džiugus lūkestis. Advento kelionė su Marija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

M. Jean Frisk pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Džiugus lūkestis. Advento kelionė su Marija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Džiugus lūkestis. Advento kelionė su Marija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Džiugus lūkestis. Advento kelionė su Marija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Džiugus lūkestis. Advento kelionė su Marija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, M. Jean Frisk tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Džiugus lūkestis. Advento kelionė su Marija" perkama kartu