Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Eime į gamtą! Kas auga ir gyvena Lietuvos miškuose, pievose ir vandenyse

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-17 Justė

Labai graži knyga ir tikrai ne tik vaikams. Daug įdomios informacijos ras ir tėveliai :)


2022-12-31 9.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Eime į gamtą! Kas auga ir gyvena Lietuvos miškuose, pievose ir vandenyse" aprašymas

5–11 metų vaikams.

Žinomas gamtininkas kviečia į nuostabią, įspūdžių ir žinių kupiną kelionę po paslaptingą gamtos pasaulį!

Skaitydami knygą aplankysite Lietuvos mišką, klamposite po pelkę, braidysite ežere, vaikštinėsite upės pakrante. Pasisvečiuosite mieste ir kaime, iššniukštinėsite laukus ir pievas ir būtinai įmerksite kojas į Baltijos jūrą. Susipažinsite su viskuo, kas gyva – nuo gležniausio augalėlio iki plačiašakio medžio, nuo mažiausio vabaliuko iki didžiausio žvėries.

Knygą papildo daug gražių darbelių gamtos tema, kuriuos vaikai galės atlikti namie.

Knyga gausiai iliustruota nuotraukomis, o kiekviename puslapyje skaitytojus lydi šaunūs bičiuliai – ežiukas Jonas ir boružytė Barbora. Jie visuomet šalia, pasirengę papasakoti daug įdomybių, patarti ar perspėti.

Knyga „Eime į gamtą“:

• skatina gamtos pažinimą ir gėrėjimąsi ja;
• supažindina vaikus su Lietuvos gyvūnų ir augalų įvairove;
• skatina atsakingą ir tausojantį požiūrį į gamtą ir gyvūniją.

Selemonas Paltanavičius – gamtininkas ir daugiau nei 80 knygų autorius! Jis rašo ne tik pažintines knygas, bet ir nuostabias pasakas vaikams. 2016 m. autoriui įteikta Vaikų literatūros premija, o 2019 m. – Prano Mašioto premija.

Ieškokite ir kitų puikių Selemono Paltanavičiaus pažintinių knygų: „Pažinkime Lietuvos gyvūnus“, „Šuniuko metai kaime“, „Paukščiai, paukščiai“.Kiti taip pat domėjosi


2021-05-17

Labai graži knyga ir tikrai ne tik vaikams. Daug įdomios informacijos ras ir tėveliai :)

2021-05-14

Selemonas Paltanavičius yra nuostabus gamtininkas ir žmogus. Jo knygos yra visada suprantamos, paprastos tačiau sudominančios ir įtraukiančios. Vaikams įdomu vartyti, gilintis, suprasti. O paskui tėvų padedamiems, gilinti žinias būnant miške, lauke

Parašykite atsiliepimą apie "Eime į gamtą! Kas auga ir gyvena Lietuvos miškuose, pievose ir vandenyse"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Eime į gamtą! Kas auga ir gyvena Lietuvos miškuose, pievose ir vandenyse", kurį pristato Selemonas Paltanavičius. Siūlome ne tik išsamų "Eime į gamtą! Kas auga ir gyvena Lietuvos miškuose, pievose ir vandenyse" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Selemonas Paltanavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Eime į gamtą! Kas auga ir gyvena Lietuvos miškuose, pievose ir vandenyse". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Eime į gamtą! Kas auga ir gyvena Lietuvos miškuose, pievose ir vandenyse" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Eime į gamtą! Kas auga ir gyvena Lietuvos miškuose, pievose ir vandenyse" perkama kartu