0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Enciklopedinis kompiuterijos žodynas

Kaina internetu: 34,99 €
Kaina knygyne: 50,77 €*
Sutaupote: 15.78 € (32%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-05-06 A. R.

Knyga tikrai gera. Žodžiai išaiškinti labai išsamiai, daug pavyzdžių. Galima ne tik žodžio reikšmę suprasti, bet ir gerai susipažinti su juo įvardijamu daiktu. Vienintelis trūkumas – kaina.


2021-09-30 34.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Enciklopedinis kompiuterijos žodynas" aprašymas

Tai antrasis pataisytas ir papildytas „Enciklopedinio kompiuterijos žodyno“ leidimas. Jis gerokai papildytas – aprašyta apie 4000 kompiuterijos terminų ir leksinių vienetų. Pateikiamos ne tik terminų apibrėžtys, komandų, mygtukų, trumpų frazių pavadinimai, bet ir išsamesni paaiškinimai, žodžių vartojimo pavyzdžiai, įdėta nemažai iliustracijų. Pabaigoje nurodomi aprašytų terminų atitikmenys anglų kalba, be to, pridėta apie 3000 žodyne neaprašytų, bet dažnai kompiuterijoje vartojamų žodžių. Leidinys skiriamas visiems kompiuterių naudotojams, norintiems geriau suprasti ar pasitikslinti programinės įrangos komandas ir pranešimus. Žodynas bus naudingas programinės įrangos gamintojams ir lokalizuotojams, verčiantiems programas į lietuvių kalbą ir adaptuojantiems jas lietuviškai kultūrinei terpei.2011-05-06

Knyga tikrai gera. Žodžiai išaiškinti labai išsamiai, daug pavyzdžių. Galima ne tik žodžio reikšmę suprasti, bet ir gerai susipažinti su juo įvardijamu daiktu. Vienintelis trūkumas – kaina.

Parašykite atsiliepimą apie "Enciklopedinis kompiuterijos žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Enciklopedinis kompiuterijos žodynas", kurią skaitytojams dovanoja Valentina Dagienė, Gintautas Grigas, Tatjana Jevsikova. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valentina Dagienė, Gintautas Grigas, Tatjana Jevsikova su knyga "Enciklopedinis kompiuterijos žodynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Enciklopedinis kompiuterijos žodynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valentina Dagienė, Gintautas Grigas, Tatjana Jevsikova. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Enciklopedinis kompiuterijos žodynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Enciklopedinis kompiuterijos žodynas" perkama kartu