0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

English for students of social work and social pedagogics

Kaina internetu: 6,08 €
Kaina knygyne: 6,61 €*
Sutaupote: 0.53 € (9%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

English for students of social work and social pedagogics


2021-05-31 6.08 InStock
Į krepšelį
Knygos "English for students of social work and social pedagogics" aprašymas

Anglų kalbos mokymo medžiaga socialinio darbo bei pedagogikos studentams yra parengta atsižvelgiant į studentų, baigusių vidurinę mokyklą, anglų kalbos mokėjimo lygį.
1-ojoje dalyje yra nemažai tekstų, skirtų studentams – būsimiems socialiniams darbuotojams bei socialiniams pedagogams susipažinti su profesine terminologija, reikalinga jų būsimoje veikloje. Todėl pristatomos ištraukos iš socialinio darbo etikos kodekso, pateikiami tekstai apie galimas darbo sritis bei vietas, pagrindinės problemos, kylančios bendraujant su klientais.
Kitose dalyse pateikti tekstai apie žmones, dirbančius konkrečiose įstaigose, skirtose suaugusiems bei vaikams, kuriems reikalinga specialisto pagalba – pasakojimai apie žmones, dirbančius vaikų rūpybos, reabilitacijos, jaunimo centruose, socialinės rūpybos skyriuose; apie žmones, besirūpinančius tais, kuriems pagalbos labiausiai reikia.
Mokymo priemonę sudaro tekstai bei komunikacinio pobūdžio kalbimės veiklos užduotys. Jos skirtos ne tik suprasti naują informacinę medžiagą, patikrinti jos supratimąč, lavinti komunikacinius įgūdžius, savarankiškai vartoti įvairius profesinius terminus, bet ir turtinti būsimojo specialisto asmenybę.


  • Autorius: Birutė Zabarauskienė
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 70
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955880363

Parašykite atsiliepimą apie "English for students of social work and social pedagogics"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą English for students of social work and social pedagogics, kurią skaitytojams dovanoja Birutė Zabarauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Birutė Zabarauskienė su knyga English for students of social work and social pedagogics jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga English for students of social work and social pedagogics patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Birutė Zabarauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą English for students of social work and social pedagogics palikti ir jūs.

 


Dažnai su "English for students of social work and social pedagogics" perkama kartu