⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

English Langugage for Finance and Accounting

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 5.3 SoldOut

Knygos "English Langugage for Finance and Accounting" aprašymas

Mokymo priemonės "English Language for Finance and Accounting" paskirtis yra padėti finansų ir buhalterinės apskaitos studijų programų studentams prisiminti, įgyti, įtvirtinti ir plėsti anglų kalbos žinias. Knyga yra aktuali ir jų anglų kalbos dėstytojams, nes ji suteiks galimybę plačiau pažvelgti į verslo, finansines ir buhalterinės apskaitos temas ir jas analizuoti.
Tai papildoma mokymo priemonė skirta formuoti, plėsti ir gilinti profesinį žodyną ir praktinių užsiemimų metu, ir dirbant savarankiškai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "English Langugage for Finance and Accounting"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Apskaitos knygos

Daiva Civilkienė, Regina Lauruškienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "English Langugage for Finance and Accounting", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "English Langugage for Finance and Accounting" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "English Langugage for Finance and Accounting" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "English Langugage for Finance and Accounting"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Daiva Civilkienė, Regina Lauruškienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "English Langugage for Finance and Accounting" perkama kartu