0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Estetikos istorija. I tomas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Estetikos istorija. I tomas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Estetikos istorija. I tomas" aprašymas
Antologijoje spausdinami reikšmingiausi senovės Rytų tautų (šumerų, babiloniečių, egiptiečių, indų, kinų, iranėnų, asirų, žydų) bei senovės graikų ir romėnų literatūros ir filosofijos šaltinių tekstai, atspindintys kūrybos, meno, grožio sampratą.

  • Autorius:
  • Leidėjas: Pradai
  • Išleidimo metai: 1999
  • Knygos puslapių skaičius: 708
  • ISBN ar kodas: 9986-776-65-1

Parašykite atsiliepimą apie "Estetikos istorija. I tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Estetikos istorija. I tomas, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Estetikos istorija. I tomas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Estetikos istorija. I tomas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Estetikos istorija. I tomas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Estetikos istorija. I tomas" perkama kartu