Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Feldmaršalas W. Modelis. Hitlerio karo elitas

4.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-06 Kazimieras

A Č I Ū O.Stankevičiūtei už už nuostabios knygos vertimą,Vokiečių tautos Didvyriai nakalti jie vykdė I S A K Y M Ą to laikmecio. W.Modelis kaip Karininkas nepadarė gedos savo tautai : ėjo pasirinktu gyvenimo keliu tiesiai nuosekliai ,nepaisant jokių trukdžių ir sunkumų ,mes juo didziojames .


2022-07-31 9.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Feldmaršalas W. Modelis. Hitlerio karo elitas" aprašymas

Puiki nuožmaus ir itin gudraus karo vado biografija „Feldmaršalas W. Modelis. Hitlerio karo elitas“ atskleidžia mažai pažįstamos asmenybės gyvenimą ir jo stulbinančius pasiekimus Antrojo pasaulinio karo metais.

Feldmaršalas Walter Model (1891–1945) buvo talentingas ir agresyvus vokiečių karo vadas, kuris įnirtingai kilo karjeros laiptais Vermachte Antrojo pasaulinio karo metu. Jo patirtis atkuriant sunaikintus frontus pelnė jam „Fiurerio ugniagesio“ pravardę. Karo metu Hitleris pasitikėjo savo kylančiu generolu, kuris išsaugojo kariuomenę keliose beviltiškose situacijose. Hitleris jį vertino nepaisant to, kad W. Modelis ne kartą su juo elgėsi gana stačiokiškai.

Didžiausias W. Modelio laimėjimas buvo 1944 metų birželį, kai jis atkūrė stabilumą rytiniame fronte. Rugpjūtį jis buvo išsiųstas atkurti Vakarų fronto, kur vėl sukūrė stiprią gynybinę liniją. Feldmaršalas Walter Model vadovavo vokiečiams karo pabaigoje, kai pralaimėjimas tapo nebeišvengiamas. Tačiau jis net neketino pasiduoti ir leistis teisiamas už karo nusikaltimus. Jis nusišovė 1945 metų balandį, prieš tai sunaikinęs asmeninius dokumentus.

Knygos „Feldmaršalas W. Modelis. Hitlerio karo elitas“ autorius Steven H. Newton pasinaudojo originaliais vokiečių archyvais, taip pat ir Vermachto archyvine medžiaga ir atskleidė galingo karo vado, Hitlerio favorito portretą. Autorius seka „Gynybos liūtu“ vadinto W. Modelio istoriją nuo jo herojiškos, tuomet jauno leitenanto tarnybos Pirmojo pasaulinio karo Vakarų fronte iki jo akinančio kopimo į vadus Antrajame pasauliniame kare.

S. H. Newtono tikslas – ne tik ištraukti feldmaršalą W. Modelį iš nežinomybės, bet ir reabilituoti jį paneigiant „Hitlerio padlaižūno“ reputaciją. Autorius, pasinaudodamas gausia archyvine medžiaga, memuarais ir dienoraščiais, knygoje „Feldmaršalas W. Modelis. Hitlerio karo elitas“ atskleidžia feldmaršalo asmenybę, jo genialią karo taktiką ir parodo, jog W. Modelis palaikė Hitlerį, tačiau ne aklai, kaip buvo manoma.

„W. Modelis yra menkiau žinomas negu daugelis jo amžininkų iš generalinio štabo. S. Newtono parašyta biografija – tai naudingas portretas karo istorijos studentams.“
Kirkus Reviews

„Puikiai ištirta biografija.“
Washington Time

Steven H. Newton – amerikiečių rašytojas ir istorikas, istorijos mokslų daktaras. Turi 20 metų patirtį JAV kariuomenėje ir 27 metus dėstė istoriją Delavero universitete. Jis moka ne tik analizuoti, bet ir atgaivinti istoriją taip, kad ji būtų skaitoma kaip grožinė literatūra.
Newtonas yra parašęs daugybę publikacijų ir knygų apie Antrąjį pasaulinį karą – Kursko mūšį, vokiečių tankų operacijas, taip pat domisi pilietiniu Amerikos karu.

Iš anglų kalbos vertė Ona Stankevičiūtė


  • Autorius: Steven H. Newton
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955266785

Kiti taip pat domėjosi


2020-11-06

A Č I Ū O.Stankevičiūtei už už nuostabios knygos vertimą,Vokiečių tautos Didvyriai nakalti jie vykdė I S A K Y M Ą to laikmecio. W.Modelis kaip Karininkas nepadarė gedos savo tautai : ėjo pasirinktu gyvenimo keliu tiesiai nuosekliai ,nepaisant jokių trukdžių ir sunkumų ,mes juo didziojames .

2019-09-11

Gera knyga, subjaurota prasto vertimo iš anglų kalbos.

2019-04-03

Parašykite atsiliepimą apie "Feldmaršalas W. Modelis. Hitlerio karo elitas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Steven H. Newton pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Feldmaršalas W. Modelis. Hitlerio karo elitas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Feldmaršalas W. Modelis. Hitlerio karo elitas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Feldmaršalas W. Modelis. Hitlerio karo elitas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Feldmaršalas W. Modelis. Hitlerio karo elitas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Steven H. Newton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Feldmaršalas W. Modelis. Hitlerio karo elitas" perkama kartu