0

Filosofas kaltina mokslininkus, Arba Kas blogai su politikos mokslu?

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (8%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Filosofas kaltina mokslininkus, Arba Kas blogai su politikos mokslu?

  • Leidėjas: Naujasis židinys-Aidai
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • ISBN ar kodas: 9786098163070

2021-03-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Filosofas kaltina mokslininkus, Arba Kas blogai su politikos mokslu?" aprašymas

Alvydas Jokubaitis – vienas įdomiausių politikos mąstytojų Lietuvos akademiniame pasaulyje. Ši knyga "Filosofas kaltina mokslininkus, Arba Kas blogai su politikos mokslu?" yra tas retas atvejis, kai ankstesnių knygų "Trys politikos aspektai: praktika, teorija, menas" (2005), "Politika be vertybių" (2008), "Vertybių tironija ir politika" (2012) tąsa leido sukurti originalų veikalą.

"Filosofas kaltina mokslininkus, Arba kas blogai su politikos mokslu?" yra šviežias, aktualus ir provokatyvus žvilgsnis į gamtos mokslo kuriamą pasaulėžiūrą, kuri ekspansyviai veržiasi į kitas mokslo ir žmogiškojo patyrimo sritis. Knygoje tiriama moderniojo politikos mokslo pamatuose glūdinti filosofija, jos svarbiausi bruožai ir prielaidos. Tai fundamentalus ir gyvas poleminis politikos mokslo užklausimas.

Ar tikrai politikos mokslas yra neutralus pažinimo įrankis?
Kaip politikos mokslas keičia politikos suvokimą?
Kokią politikos sampratą kuria politikos mokslas?

Knygos "Filosofas kaltina mokslininkus, Arba kas blogai su politikos mokslu?" kritika yra vaisingas indėlis į socialinių ir humanitarinių mokslų raidą Lietuvoje. Knyga aktuali ne vien politikos mokslininkams, bet leidžia suprasti humanitarinių ir socialinių mokslų prigimtį.

Parašykite atsiliepimą apie "Filosofas kaltina mokslininkus, Arba Kas blogai su politikos mokslu?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Filosofas kaltina mokslininkus, Arba Kas blogai su politikos mokslu?, kurią skaitytojams dovanoja Alvydas Jokubaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alvydas Jokubaitis su knyga Filosofas kaltina mokslininkus, Arba Kas blogai su politikos mokslu? jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Filosofas kaltina mokslininkus, Arba Kas blogai su politikos mokslu? patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alvydas Jokubaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Filosofas kaltina mokslininkus, Arba Kas blogai su politikos mokslu? palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Filosofas kaltina mokslininkus, Arba Kas blogai su politikos mokslu?" perkama kartu