0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Finansinės apskaitos užduotys

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 3,69 €
Kaina knygyne: 4,69 €*
Sutaupote: 1.00 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-04-02 Ineta

Mane taip pat domina, ar si knyga su atsakymais?


2022-01-31 3.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Finansinės apskaitos užduotys" aprašymas

„Finansinės apskaitos užduotys“ parengtos remiantis finansinės apskaitos dalyko programa ir apima tokias temas, kaip: apskaitos pagrindai, ilgalaikio turto apskaita, trumpalaikio turto apskaita, pajamų ir sąnaudų apskaita, dotacijų, subsidijų, atidėjimų, nuosavo kapitalo apskaita, finansinės atskaitomybės sudarymas.


Šios mokymo priemonės tikslas – supažindinti studentus su keliamais apskaitos reikalavimais bei bendraisiais apskaitos principais, apskaitos metodo elementais; išmokyti juos apskaityti operacijas, susijusias su įmonėje naudojamu turtu, įsipareigojimais bei nuosavu kapitalu; suteikti praktinių įgūdžių pripažįstant pajamas ir sąnaudas, išskiriant jų rūšis, nustatant pajamų ir sąnaudų dydį, registruojant prekybos, gamybos bei paslaugas teikiančių įmonių ūkines operacijas, parengiant finansinę atskaitomybę bei įvertinant joje pateiktą informaciją.


Mokymo priemonė „Finansinės apskaitos užduotys“ skirta buhalterinės apskaitos ir audito specialybę studijuojantiems studentams, tačiau gali būti taikoma ir kitų specialybių studentams, kurie studijuoja finansinės apskaitos dalyką.

ĮVADAS

Svarbiausias ir pagrindinis informacijos apie įmonę, vykdančią savo veiklą, šaltinis yra apskaitos teikiama informacija. Apskaitos informacija atskleidžia įmonės turto, nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų sudėtį, nusako jos finansinę būklę, pateikia informaciją apie uždirbtą pelną ar patirtą nuostolį. Ši apskaitos informacija yra pagrindas ne tik įmonės veiklos analizei atlikti, bet taip pat, remiantis jos įvertinimu, priimami svarbūs valstybiniai sprendimai. Todėl labai svarbu suvokti, kaip yra formuojama apskaitos informacija.

„Finansinės apskaitos užduotys" parengtos remiantis finansinės apskaitos dalyko programa ir apima tokias temas, kaip: apskaitos pagrindai, ilgalaikio turto apskaita, trumpalaikio turto apskaita, pajamų ir sąnaudų apskaita, dotacijų, subsidijų, atidėjinių, nuosavo kapitalo apskaita, finansinės atskaitomybės sudarymas. Šios mokymo priemonės tikslas - supažindinti studentus su keliamais apskaitos reikalavimais bei bendraisiais apskaitos principais, apskaitos metodo elementais; išmokyti juos apskaityti operacijas, susijusias su įmonėje naudojamu turtu, įsipareigojimais bei nuosavu kapitalu; suteikti praktinių įgūdžių pripažįstant pajamas ir sąnaudas, išskiriant jų rūšis, nustatant pajamų ir sąnaudų dydį, registruojant prekybos, gamybos bei paslaugas teikiančių įmonių ūkines operacijas, parengiant finansinę atskaitomybę bei įvertinant joje pateiktą informaciją.


Šios mokymo priemonės užduotys parengtos nuosekliai pagal finansinės apskaitos dalyko programoje numatytą tematiką, siekiant padėti studentams geriau perprasti teorinius finansinės apskaitos aspektus. Pabaigoje pateiktas literatūros sąrašas, kuriame nurodyti šaltiniai gali padėti labiau įsigilinti į nagrinėjamų užduočių sprendimo galimybes.


Mokymo priemonė „Finansinės apskaitos užduotys" skirta buhalterinės apskaitos ir audito specialybę studijuojantiems studentams, tačiau gali būti taikoma ir kitų specialybių studentams, kurie studijuoja finansinės apskaitos dalyką.2017-04-02

Mane taip pat domina, ar si knyga su atsakymais?

2016-06-03

Norėjau pasiteirauti ar ši knyga su uždaviniais ir atsakymais?

Parašykite atsiliepimą apie "Finansinės apskaitos užduotys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Apskaitos knygos

Rasa Subačienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Finansinės apskaitos užduotys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Finansinės apskaitos užduotys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Finansinės apskaitos užduotys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Finansinės apskaitos užduotys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rasa Subačienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Finansinės apskaitos užduotys" perkama kartu