0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Finansinės apskaitos užduotys

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 3,69 €
Kaina knygyne: 4,69 €*
Sutaupote: 1.00 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-04-02 Ineta

Mane taip pat domina, ar si knyga su atsakymais?

Finansinės apskaitos užduotys


2021-05-31 3.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Finansinės apskaitos užduotys" aprašymas

„Finansinės apskaitos užduotys“ parengtos remiantis finansinės apskaitos dalyko programa ir apima tokias temas, kaip: apskaitos pagrindai, ilgalaikio turto apskaita, trumpalaikio turto apskaita, pajamų ir sąnaudų apskaita, dotacijų, subsidijų, atidėjimų, nuosavo kapitalo apskaita, finansinės atskaitomybės sudarymas.


Šios mokymo priemonės tikslas – supažindinti studentus su keliamais apskaitos reikalavimais bei bendraisiais apskaitos principais, apskaitos metodo elementais; išmokyti juos apskaityti operacijas, susijusias su įmonėje naudojamu turtu, įsipareigojimais bei nuosavu kapitalu; suteikti praktinių įgūdžių pripažįstant pajamas ir sąnaudas, išskiriant jų rūšis, nustatant pajamų ir sąnaudų dydį, registruojant prekybos, gamybos bei paslaugas teikiančių įmonių ūkines operacijas, parengiant finansinę atskaitomybę bei įvertinant joje pateiktą informaciją.


Mokymo priemonė „Finansinės apskaitos užduotys“ skirta buhalterinės apskaitos ir audito specialybę studijuojantiems studentams, tačiau gali būti taikoma ir kitų specialybių studentams, kurie studijuoja finansinės apskaitos dalyką.

ĮVADAS

Svarbiausias ir pagrindinis informacijos apie įmonę, vykdančią savo veiklą, šaltinis yra apskaitos teikiama informacija. Apskaitos informacija atskleidžia įmonės turto, nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų sudėtį, nusako jos finansinę būklę, pateikia informaciją apie uždirbtą pelną ar patirtą nuostolį. Ši apskaitos informacija yra pagrindas ne tik įmonės veiklos analizei atlikti, bet taip pat, remiantis jos įvertinimu, priimami svarbūs valstybiniai sprendimai. Todėl labai svarbu suvokti, kaip yra formuojama apskaitos informacija.

„Finansinės apskaitos užduotys" parengtos remiantis finansinės apskaitos dalyko programa ir apima tokias temas, kaip: apskaitos pagrindai, ilgalaikio turto apskaita, trumpalaikio turto apskaita, pajamų ir sąnaudų apskaita, dotacijų, subsidijų, atidėjinių, nuosavo kapitalo apskaita, finansinės atskaitomybės sudarymas. Šios mokymo priemonės tikslas - supažindinti studentus su keliamais apskaitos reikalavimais bei bendraisiais apskaitos principais, apskaitos metodo elementais; išmokyti juos apskaityti operacijas, susijusias su įmonėje naudojamu turtu, įsipareigojimais bei nuosavu kapitalu; suteikti praktinių įgūdžių pripažįstant pajamas ir sąnaudas, išskiriant jų rūšis, nustatant pajamų ir sąnaudų dydį, registruojant prekybos, gamybos bei paslaugas teikiančių įmonių ūkines operacijas, parengiant finansinę atskaitomybę bei įvertinant joje pateiktą informaciją.


Šios mokymo priemonės užduotys parengtos nuosekliai pagal finansinės apskaitos dalyko programoje numatytą tematiką, siekiant padėti studentams geriau perprasti teorinius finansinės apskaitos aspektus. Pabaigoje pateiktas literatūros sąrašas, kuriame nurodyti šaltiniai gali padėti labiau įsigilinti į nagrinėjamų užduočių sprendimo galimybes.


Mokymo priemonė „Finansinės apskaitos užduotys" skirta buhalterinės apskaitos ir audito specialybę studijuojantiems studentams, tačiau gali būti taikoma ir kitų specialybių studentams, kurie studijuoja finansinės apskaitos dalyką.2017-04-02

Mane taip pat domina, ar si knyga su atsakymais?

2016-06-03

Norėjau pasiteirauti ar ši knyga su uždaviniais ir atsakymais?

Parašykite atsiliepimą apie "Finansinės apskaitos užduotys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Finansinės apskaitos užduotys, kurią skaitytojams dovanoja Rasa Subačienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rasa Subačienė su knyga Finansinės apskaitos užduotys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Finansinės apskaitos užduotys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rasa Subačienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Finansinės apskaitos užduotys palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Finansinės apskaitos užduotys" perkama kartu