⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Finansų valdymo sprendimai (su CD)

7,24 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 7.24 InStock
Į krepšelį

Knygos "Finansų valdymo sprendimai (su CD)" aprašymas

Mokomojoje knygoje "Finansų valdymo sprendimai (su CD)" supažindinama su pinigų laiko vertės, pagrindinių ataskaitų sudarymu ir analize, finansinių rodiklių skaičiavimu ir vertinimu, sąnaudų grupavimu ir paskirstymu. Medžiaga suskirstyta temomis, pateikiami tikslai, užduotys, pavyzdžiai ir probleminės situacijos, skaičiavimų atlikimo galimybės MS Excel programos pagrindu.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Finansų valdymo sprendimai (su CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Apskaitos knygos

Eugenijus Bagdonas, Ginta Railienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Finansų valdymo sprendimai (su CD)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Finansų valdymo sprendimai (su CD)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Finansų valdymo sprendimai (su CD)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Finansų valdymo sprendimai (su CD)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eugenijus Bagdonas, Ginta Railienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Finansų valdymo sprendimai (su CD)" perkama kartu