Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Fizikos pagrindai. Mechanika. Molekulinė fizika ir termodinamika. Mokomoji knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 4.22 SoldOut

Knygos "Fizikos pagrindai. Mechanika. Molekulinė fizika ir termodinamika. Mokomoji knyga" aprašymas

Knygoje glaustai išdėstyti mechanikos, molekulinės fizikos ir termodinamikos pagrindai. Minimaliai matematizuojant stengiamasi atskleisti stebimų reiškinių ir specialiai parinktų modelių fizikinę praktiką susijusiais pavyzdžiaisKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Fizikos pagrindai. Mechanika. Molekulinė fizika ir termodinamika. Mokomoji knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fizika. Astronomija

Bronislovas Martinėnas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Fizikos pagrindai. Mechanika. Molekulinė fizika ir termodinamika. Mokomoji knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Fizikos pagrindai. Mechanika. Molekulinė fizika ir termodinamika. Mokomoji knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Fizikos pagrindai. Mechanika. Molekulinė fizika ir termodinamika. Mokomoji knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Fizikos pagrindai. Mechanika. Molekulinė fizika ir termodinamika. Mokomoji knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bronislovas Martinėnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Fizikos pagrindai. Mechanika. Molekulinė fizika ir termodinamika. Mokomoji knyga" perkama kartu