⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Fotografavimo menas. iPhone (knyga su defektais)

1.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-10-27 Pirmyn

Knyga apie nieką, jei trumpai. Kas mane sugundė sumokėti 1,99 už nieką? Po minutės vartymo atsidūrė makulatūroje.


Šiuo metu neparduodama

2023-01-31 1.99 SoldOut

Knygos "Fotografavimo menas. iPhone (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Jūsų išmanusis telefonas gali labai daug. Vienas jo sugebėjimų - nuotraukų tvarkymas su specialia programine įranga.

Knyga "Fotografavimo menas. iPhone" papasakos viską, ką Jums reikia žinoti, kad išnaudotumėte visas savo IT galimybes. Patikėkite, jis dažnai pralenkia ir įprastus skaitmeninius fotoaparatus. Knyga patars ir išmokys Jus, kaip pagerinti fotografavimo įgūdžius ir praplės akiratį.

* Išmok fotografuoti ir tvarkyti nufotografuotus vaizdus.

* Pasitelkę programinę įrangą išplėsk savo kūrybines galimybes.

* Prisijunk prie didžiulės IT fotografų bendruomenės, dalinkis su ja savo idėjomis ir kūryba.

AUTORĖS ŽODIS

Man smagu, kad laikai rankose mano kūrinį - šią knygą "Fotografavimo menas. iPhone", nes tai reiškia, kad jau nusiteikei kurti. Man pačiam darbas su IT įrodė, kad kūryba gali būti kiek kitokia, nei tai įprasta fotografijoje. Tai puiku, nes man tai reiškia, kad atvėriau akis ir nauju žvilgsniu pamačiau galimybes kurti fotografijas. Linkiu, kad tau atsitiktų panašiai.

Pradėkime nuo to, kad fotografavimas IT yra kitoks nei įprastas fotografavimo būdas. Fotografuojant įprasta fototechnika mes susitelkiame ties aparatūra, kuria sukuriame ir užfiksuojame vaizdą, tiksliau - ties fotografavimo technika. IT fotografija įprastas vaizdo kūrimo priemones palieka kažkur šalia, o pati susitelkia vien elektroniniais (skaitmeniniais) vaizdais ir būdais juos tvarkyti.

Kad ir kas būtum - profesionalus fotografas, fotografijos pradinukas ar smalsuolis, sumanęs patikrinti, ką dar moka jo mobilusis telefonas - greitai suprasi, kad ši knyga skirta būtent tau. Pati IT fotografijos idėja yra be galo paprasta: žingsniuot gyvenimo tėkmėje kuriant meną. Ir ne vien tada, kai jauti specialų nusiteikimą ar esi įkvėptas, bet visada, kai tik užsimanai. Lygiai taip, jei rašytum kas užėjo į galvą dienoraštyje arba tiesiog užsirašytum kilusią mintį, kad neužsimirštų. Tiesiog norėčiau, kad kūrybiškumas ir noras tyrinėti aplinką bei eksperimentuoti reikštųsi fotografavimu, nes jam nereikia pasiruošti, iš anksto apgalvoti siužeto ir kompozicijos (o būtent tai ir būdavo įprastinio fotografavimo įprasti veiksmai). Bet kokiu atveju IT fotografavimas praplės tavo akiratį ir bet kokiu atveju tiesiog tapsi geresnis fotografas.


  • Autorius: Stephanie C. Roberts
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 13x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955212744-BR

Kiti taip pat domėjosi


2022-10-27

Knyga apie nieką, jei trumpai. Kas mane sugundė sumokėti 1,99 už nieką? Po minutės vartymo atsidūrė makulatūroje.

2020-05-09

ieškantiems praktinių patarimų - visiškai dėmesio neverta knyga. Kas nori pasižvalgyti fotografijų, gal ir ne prasčiausias pasirinkimas, bet tik su akcijinę kaina (1.99 eur)

Parašykite atsiliepimą apie "Fotografavimo menas. iPhone (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fotografijos knygos

Stephanie C. Roberts pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Fotografavimo menas. iPhone (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Fotografavimo menas. iPhone (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Fotografavimo menas. iPhone (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Fotografavimo menas. iPhone (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stephanie C. Roberts tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Fotografavimo menas. iPhone (knyga su defektais)" perkama kartu