0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Fotografavimo menas. iPhone

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -76%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 8,04 €*
Sutaupote: 6.05 € (76%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-05-09 Silvija

ieškantiems praktinių patarimų - visiškai dėmesio neverta knyga. Kas nori pasižvalgyti fotografijų, gal ir ne prasčiausias pasirinkimas, bet tik su akcijinę kaina (1.99 eur)


2021-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Fotografavimo menas. iPhone" aprašymas

Jūsų išmanusis telefonas gali labai daug.


Vienas jo sugebėjimų - nuotraukų tvarkymas su specialia programine įranga.


Knyga "Fotografavimo menas. iPhone" papasakos viską, ką Jums reikia žinoti, kad išnaudotumėte visas savo IT galimybes. Patikėkite, jis dažnai pralenkia ir įprastus skaitmeninius fotoaparatus. Knyga patars ir išmokys Jus, kaip pagerinti fotografavimo įgūdžius ir praplės akiratį.


* Išmok fotografuoti ir tvarkyti nufotografuotus vaizdus.

* Pasitelkę programinę įrangą išplėsk savo kūrybines galimybes.

* Prisijunk prie didžiulės IT fotografų bendruomenės, dalinkis su ja savo idėjomis ir kūryba. 
AUTORĖS ŽODIS

Man smagu, kad laikai rankose mano kūrinį - šią knygą "Fotografavimo menas. iPhone", nes tai reiškia, kad jau nusiteikei kurti. Man pačiam darbas su IT įrodė, kad kūryba gali būti kiek kitokia, nei tai įprasta fotografijoje. Tai puiku, nes man tai reiškia, kad atvėriau akis ir nauju žvilgsniu pamačiau galimybes kurti fotografijas. Linkiu, kad tau atsitiktų panašiai.

Pradėkime nuo to, kad fotografavimas IT yra kitoks nei įprastas fotografavimo būdas. Fotografuojant įprasta fototechnika mes susitelkiame ties aparatūra, kuria sukuriame ir užfiksuojame vaizdą, tiksliau - ties fotografavimo technika. IT fotografija įprastas vaizdo kūrimo priemones palieka kažkur šalia, o pati susitelkia vien elektroniniais (skaitmeniniais) vaizdais ir būdais juos tvarkyti.


Kad ir kas būtum - profesionalus fotografas, fotografijos pradinukas ar smalsuolis, sumanęs patikrinti, ką dar moka jo mobilusis telefonas - greitai suprasi, kad ši knyga skirta būtent tau. Pati IT fotografijos idėja yra be galo paprasta: žingsniuot gyvenimo tėkmėje kuriant meną. Ir ne vien tada, kai jauti specialų nusiteikimą ar esi įkvėptas, bet visada, kai tik užsimanai. Lygiai taip, jei rašytum kas užėjo į galvą dienoraštyje arba tiesiog užsirašytum kilusią mintį, kad neužsimirštų. Tiesiog norėčiau, kad kūrybiškumas ir noras tyrinėti aplinką bei eksperimentuoti reikštųsi fotografavinu; IT, nes jam nereikia pasiruošti, iš anksto apgalvoti siužeto ir kompozicijos (o būtent tai ir būdavo įprastinio fotografavim įprasti veiksmai). Bet kokiu atveju IT fotografavimas praplės tavo akiratį ir bet kokiu atveju tiesiog tapsi geresnis fotografas.


  • Autorius: Stephanie C. Roberts
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955212744

2020-05-09

ieškantiems praktinių patarimų - visiškai dėmesio neverta knyga. Kas nori pasižvalgyti fotografijų, gal ir ne prasčiausias pasirinkimas, bet tik su akcijinę kaina (1.99 eur)

Parašykite atsiliepimą apie "Fotografavimo menas. iPhone"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fotografijos knygos

Stephanie C. Roberts parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Fotografavimo menas. iPhone", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Fotografavimo menas. iPhone" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Fotografavimo menas. iPhone" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Fotografavimo menas. iPhone"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stephanie C. Roberts tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Fotografavimo menas. iPhone" perkama kartu