0

Gimėme ir jau nebemirsime. Kjaros Korbelos Petrilo istorija

Internetu: 9,49 €
Knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (6%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Gimėme ir jau nebemirsime. Kjaros Korbelos Petrilo istorija

  • Leidėjas: Magnificat leidiniai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9786098197167

2020-07-31 9.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Žmogus gyvena ne dėl to, kad kvėpuoja, o dėl to, kad myli.

Tai patvirtina jaunos italės Kjaros Korbelos Petrilo istorija. Jiedu su vyru Enriku neteko dviejų kūdikių, kurie mirė vos gimę. Laukiantis trečiojo užklupo netikėta žinia - Kjarai vėžys. Ji atidėjo gydymą, kad išnešiotų ir pagimdytų vaikelį, ir mirė sulaukusi vos 28 metų. Šios poros išgyvenimai, tikėjimo tvirtybė ir gebėjimas džiaugtis kančios akivaizdoje sukrėtė tūkstančius žmonių visame pasaulyje. 2018 m. Kjarai pradėta beatifikacijos byla.

Simone'as Troisi baigė leidybos, multimedijų komunikacijos ir žurnalistikos studijas, dirba redaktoriumi. Cristiana Paccini baigė Menų institutą ir dirba ikonografijos srityje. Pora užsiima šeimų pastoracija, veda kursus sužadėtiniams. Jie buvo Kjaros ir Enriko meilės ir išbandymų liudininkai. „Kjara išmokė mus, ką reiškia šventai numirti, ir parodė, kaip gyvena Dievo vaikas", - sakė Simonas su Kristijana.

"Kjara sėdėdama vežimėlyje įsimylėjusiomis akimis žvelgia į Jėzų tabernakulyje. Jos vyras Enrikas išdrįsta užduoti klausimą: „Kjara, ar iš tiesų tas jungas, tas kryžius, kaip sako Jėzus, saldus?" Ir Kjara, nukreipdama akis nuo tabernakulio į vyrą, šypsodamasi, vos girdimu balsu, atsakė: „ Taip, Enrikai, labai saldus. " Vadinasi, Jėzus jų neapgavo. Jie eina teisinga kryptimi."

Iš italų kalbos vertė Asta Žūkaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu