Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gražaus elgesio klubo paslaptys

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -73%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 8,00 € (73%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-10 Neringa

Su dukryte skaitome jau ne pirmą kartą. Jai labai patinka ši knygelė. Pagrindinės elgesio taisyklės paaiškinamos per nuoseklų pasakojimą, o kiekvieno skrios gale -dar paaiškinamos. Ir naudinga, ir malonu skaityti.


2022-05-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gražaus elgesio klubo paslaptys" aprašymas

Kaip padaryti gerą įspūdį?

Kaip tinkamai prisistatyti?

Kaip elgtis restorane, teatre?

Kaip bendrauti su draugais ir suaugusiaisiais?

Kaip parašyti laišką ir paskambinti telefonu?

Į šiuos ir kitus klausimus jums atsakys penki mieli vaikai, atvykę vasaroti į Mandagėnų miestelį pas savo mylimą tetą Moniką.


Būtent tetulė paskatino juos įkurti gražaus elgesio klubą ir noru deramai elgtis „užkrėsti“ miestelio vaikus. Daug gerų tetos Monikos patarimų rasite perskaitę jos pamokėles, o kunigaikštis Manieraitis ir salonų liūtai pasistengs, kad gražaus elgesio mokslas nebūtų nuobodus.


  • Autorius: Dorota Skwark
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 23x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955223542

Kiti taip pat domėjosi


2020-11-10

Su dukryte skaitome jau ne pirmą kartą. Jai labai patinka ši knygelė. Pagrindinės elgesio taisyklės paaiškinamos per nuoseklų pasakojimą, o kiekvieno skrios gale -dar paaiškinamos. Ir naudinga, ir malonu skaityti.

Parašykite atsiliepimą apie "Gražaus elgesio klubo paslaptys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomosios, edukacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Gražaus elgesio klubo paslaptys", kurį pristato Dorota Skwark. Siūlome ne tik išsamų "Gražaus elgesio klubo paslaptys" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Dorota Skwark. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Gražaus elgesio klubo paslaptys". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Gražaus elgesio klubo paslaptys" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Gražaus elgesio klubo paslaptys" perkama kartu