0

Gretos istorija: moksleivė, kuri nebuvo per maža imtis didelių pokyčių

  • Nuolaida knygai -43%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 4.50 € (43%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gretos istorija: moksleivė, kuri nebuvo per maža imtis didelių pokyčių

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786094840876

2021-01-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gretos istorija: moksleivė, kuri nebuvo per maža imtis didelių pokyčių" aprašymas

Ši Valentinos Camerini knyga "Gretos istorija: moksleivė, kuri nebuvo per maža imtis didelių pokyčių" ne tik apie Gretą, bet ir apie daugybę kitų mergaičių ir berniukų visame pasaulyje, norinčių kovoti su galingųjų abejingumu geresnei ateičiai.

2018 m. rugpjūčio 20 d., vėlyva vasara Stokholme. Mieste nepakenčiamai karšta. Televizijos naujienose nuolat skamba pranešimai apie vis kylančią oro temperatūrą, visoje Švedijoje siautėja gaisrai.

Penkiolikmetė Greta Thunberg nusprendžia, kad daugiau laukti negalima: politikai turi ką nors daryti, kad išsaugotų Žemę būsimoms kartoms. Užuot ėjusi į mokyklą, Greta nupiešia plakatą ir eina prie Švedijos parlamento pastato.

Tokia buvo pasaulinio judėjimo „Penktadieniai už ateitį“ (#FridaysForFuture) pradžia. Kiekvieną penktadienį vis daugiau jaunų žmonių prisijungia prie protestų už savo ateitį, ne išimtis ir Lietuvos didmiesčiai.

Greta Thunberg (gim. 2003 m. sausio 3 d.) yra bene garsiausia šių dienų paauglė ne tik gimtojoje Švedijoje, bet ir visame pasaulyje.

2018 m. gruodį apie klimato kaitą ji kalbėjo Jungtinių Tautų viršūnių susitikime, dalyvavo idėjų konferencijoje „TedX“. 2019 m. sausį pasisakė Pasaulio ekonomikos forume Davose, o neseniai buvo nominuota Nobelio taikos premijai.

Iš italų kalbos vertė Saulena Žiugždaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Gretos istorija: moksleivė, kuri nebuvo per maža imtis didelių pokyčių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Gretos istorija: moksleivė, kuri nebuvo per maža imtis didelių pokyčių, kurį parašė Valentina Camerin. Siūlome ne tik išsamų Gretos istorija: moksleivė, kuri nebuvo per maža imtis didelių pokyčių aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Valentina Camerin. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Gretos istorija: moksleivė, kuri nebuvo per maža imtis didelių pokyčių. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Gretos istorija: moksleivė, kuri nebuvo per maža imtis didelių pokyčių dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Gretos istorija: moksleivė, kuri nebuvo per maža imtis didelių pokyčių" perkama kartu