Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimas ir kitos bėdos

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 17,49 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-02-14 Edita

Kai pagalvoji, gyvenimas yra sudarytas iš nesibaigiančių bėdų ir nuolatinių pastangų jas išspręsti. Sklandus ir lengvas pasakojimo stilius, skaitėsi greitai, kai kurios scenos sukėlė šypseną, ir ne vieną kartą teko nubraukti ašarą. Norintiems lengvo skaitinio atsipalaidavimui, puikus pasirinkimas.


2022-12-31 17.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyvenimas ir kitos bėdos" aprašymas

Publishers Weekly ir USA Today bestseleris.

Ema London nemanė kada nors dar pratarsianti bent vieną žodį savo senelei Ženevjevai London. Valdinga ir šalta dama, kilusi iš turtingos, mėlyno kraujo turinčios Naujosios Anglijos šeimos, sukūrė visame pasaulyje garsią mados imperiją. Nenoromis priėmė ir augino Emą, kai šios tėvas – Ženevjevos sūnus – po žmonos mirties tiesiog numetė dukrą motinos namų svetainėje. Ženevjeva atrodė visiškai abejinga anūkei, o kai mokydamasi paskutinėje gimnazijos klasėje ši pastojo, išspyrė ją lauk tuščiomis rankomis.

Ema ne tik išgyveno, atsistojo ant kojų, bet ir išaugino nuostabią dukterį Railę. Gyvenimas, regis, įgavo aiškius kontūrus, tačiau vieną dieną suskamba telefonas ir Ema išgirsta Ženevjevos balsą. Kaip pasielgti, kai nekenčiama senelė paprašo pagalbos?

Romano „Gyvenimas ir kitos bėdos“ herojams likimas nepašykštėjo išbandymų, tačiau meilė, atleidimas ir sveika ironija padeda rasti išeitį iš blogiausių situacijų.

Kristan Higgins yra parašiusi beveik dvidešimt romanų, tarp jų New York Times ir USA Today bestselerių. Jos knygos išverstos į daugiau nei dvidešimt kalbų, visame pasaulyje jų parduota milijonai egzempliorių. Dviejų vaikų mama gyvena Konektikute su savo vyru didvyriu gaisrininku ir keliais padūkusiais gyvūnėliais.

Jei norite sužinoti, kada išeis kita Kristanos knyga ar kur vyks jos konferencija, kristanhiggins.com prenumeruokite naujienlaiškius. Internete ją galite rasti facebook.com/kristanhiggins.com; twitter.com/Kristan_Higgins ir Instagram.com/kristan.higgins.

„Higgins nagrinėja dar vieną jautrių temų rinkinį, pasitelkdama patrauklius veikėjus ir visą spektrą tikroviškų jausmų: humorą, pyktį, širdgėlą, išdidumą ir, svarbiausia, viltį. Linksma, už širdies griebianti, įžvalgi ir šilta knyga.“
Kirkus Reviews


  • Autorius: Kristan Higgins
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094872327
  • Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-02-14

Kai pagalvoji, gyvenimas yra sudarytas iš nesibaigiančių bėdų ir nuolatinių pastangų jas išspręsti. Sklandus ir lengvas pasakojimo stilius, skaitėsi greitai, kai kurios scenos sukėlė šypseną, ir ne vieną kartą teko nubraukti ašarą. Norintiems lengvo skaitinio atsipalaidavimui, puikus pasirinkimas.

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimas ir kitos bėdos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gyvenimas ir kitos bėdos", Kristan Higgins. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kristan Higgins su knyga "Gyvenimas ir kitos bėdos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gyvenimas ir kitos bėdos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kristan Higgins. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gyvenimas ir kitos bėdos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvenimas ir kitos bėdos" perkama kartu