0

Helenos paslaptis

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Helenos paslaptis

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 502
  • ISBN ar kodas: 9786094663109

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Helenos paslaptis" aprašymas

„Helenos paslaptis“ – daugiasluoksnis romanas apie pirmąją meilę ir paslaptis.


Prieš dvidešimt keturis metus Helena pasakiškai praleido laiką Kipre. Tada alyvmedžių pavėsyje čirpiant cikadoms jos širdyje pirmą kartą užgimė meilė. Šiandien ji į Kiprą sugrįžta su savo šeima – ją lydi vyras Viljamas ir sūnus Aleksas. Helena turi paslaptį, kuri netrunka išaiškėti, kai atvykusi į senąją „Pandoros“ vilą ji sutinka Aleksį. Tą, kurį kadaise taip mylėjo.


Tiek Helena, tiek Aleksis šiandien turi šeimas ir vaikų, tačiau ilgą laiką slėpta paslaptis negali neišaiškėti. Ar įmanoma išsaugoti laimingą šeimyninį gyvenimą. Helenos trylikametį sūnų Aleksą saloje taip pat ima kamuoti klausimas, kas yra tikrasis jo tėvas, o paauglio sieloje sumaištį kursto užgimstanti pirmoji meilė. Ne veltui sakoma, kad tie, kurie atvyksta į „Pandorą“ pirmą kartą, būtinai įsimyli…


Kas svarbiau – gyvenimo harmonija ar tiesa? Noras išsaugoti šeimą ar galimybė atsiduoti gyvenimo spontaniškumui? Ar meilė visagalė ir stipresnė už tiesą? Populiari britų rašytoja Liucinda Riley savo pirmąją knygą parašė 1992 m., o šiandien jos kūriniai tapo pasauliniais bestseleriais.


„Mane mitologija domino visada – nuo pat mažumės. Žinoma, rašydama apie Kiprą, šalį, kuri gyva graikų įkvėptomis legendomis, turėjau puikią galimybę patenkinti šią savo aistrą. „Septynių seserų“ serijoje, pradėtoje rašyti penki metai po „Helenos paslapties“, mitologija yra pasakojimo pagrindas ir siužeto rėmai. Šiame romane ji tik papildo atmosferą ir pasakojimą“, – apie senovės graikų įvaizdžius ir mitų atspindžius romane pasakoja autorė Lucinda Riley.„Dėl įtraukiančios istorijos ir sudėtingo siužeto, dėl puslapių, kvepiančių alyvuogėmis ir vynuogėmis bei spindinčių lyg Kipro saulė, „Helenos paslaptis“ yra puikus atostogų skaitinys. Riley išmoningai žaidžia laiko tėkme ir skirtingais šeimos narių požiūriais įvairiais jų gyvenimo momentais. Skaitytojas susitapatina su kiekvienu iš jų ir gali apmąstyti trapią mūsų pačių prigimtį.“


Readers Digest


Iš anglų kalbos vertė Ieva Albertavičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Helenos paslaptis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Helenos paslaptis, kurią skaitytojams dovanoja Lucinda Riley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lucinda Riley su knyga Helenos paslaptis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Helenos paslaptis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lucinda Riley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Helenos paslaptis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Helenos paslaptis" perkama kartu