⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Holokausto industrija. Kaip išnaudojama žydų kančia

4.2
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-06-04 Živilė

Drąsi ir teisinga knyga demaskuojanti "antisemitizmo" naratyvus


Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 1.16 SoldOut

Knygos "Holokausto industrija. Kaip išnaudojama žydų kančia" aprašymas

Koncentracijos stovyklas patyrusių žydų šeimoje gimęs Amerikos politologas kaltina Holokausto industriją išnaudojant žydų kančią pasipelnymo tikslais ir taip sumenkinant moralinę tikrųjų aukų kankinystės vertę.


Pasak N. Finkelsteino, Holokausto industrija besiremdama nepateisinamomis holokausto išskirtinumo ir neracionalios bei amžinos nežydų neapykantos žydams dogmomis naudoja savo moralinę jėgą politiniam spaudimui, siekdama suteikti Amerikos interesus atstovaujančiam Izraeliui „aukų“ valstybės statusą ir taip apsaugoti jį ir sėkmingiausią JAV tautinę grupę, žydus, nuo bet kokios kritikos. Autorius mano, kad “stokojančių holokausto aukų” vardu keldama vis naujus kompensacijų ieškinius (Šveicarijos bankams, Vokietijos verslininkams, Rytų Europos kraštams), iš kurių tikrosios aukos teturi visai mažai naudos, Holokausto industrija pati labiausiai prisideda prie antisemitizmo palaikymo ir kurstymo.


Kiti taip pat domėjosi


2022-06-04

Drąsi ir teisinga knyga demaskuojanti "antisemitizmo" naratyvus

2019-09-01

Puiki knyga - būtina perskaityti kiekvienam, norinčiam suprasti Rūtos Vanagaitės ir panašių į ją Tautos išdavikų motyvaciją meluoti ir tyčia dergti savo Tautą.

2011-06-02

Lietuviai, latviai, estai už okupacijos metu vykdytą šių tautų genocidą turėtų gauti iš Rusijos kompensaciją.Tam pakanka politinės valios.INFORMACIJA: Genocidinius nusikaltimus vykdė represinės paranojinės Rusijos(CCCP) struktūros, kuriose apie 50 proc buvo žydų tautybės "darbuotojai" .Manau padėti lietuviams gauti kompensaciją, priversti blogio imperiją Rusiją sumokėti, yra holokaustą patyrusių žydų pareiga. Po 1945m NKVD-KGB okupacinės represinės struktūros sunaikino apie milijoną lietuvių.

2011-05-16

Faktai iskraipomi, bet tem labai idomi

2010-11-11

Puiki.

2009-03-07

Faktai.

Parašykite atsiliepimą apie "Holokausto industrija. Kaip išnaudojama žydų kančia"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Holokausto industrija. Kaip išnaudojama žydų kančia", Norman G. Finkelstein. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Norman G. Finkelstein su knyga "Holokausto industrija. Kaip išnaudojama žydų kančia" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Holokausto industrija. Kaip išnaudojama žydų kančia" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Norman G. Finkelstein. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Holokausto industrija. Kaip išnaudojama žydų kančia" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Holokausto industrija. Kaip išnaudojama žydų kančia" perkama kartu