0

Įgyvendink idėją per „Kickstarter”. Sutelktinio finansavimo vadovas

Internetu: 9,99 €
Knygyne: 11,89 €*
Sutaupote: 1.90 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Įgyvendink idėją per „Kickstarter”. Sutelktinio finansavimo vadovas

  • Leidėjas: Vilius Stanislovaitis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786094751417

9.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Kas yra sutelktinis finansavimas ir "Kickstarter"?
Sutelktinis finansavimas - tai priemonė įgyvendinti savo idėją. Čia pinigus gaunate susirinkus kritinei masei - šimtams ar tūkstančiams jus palaikančių žmonių, kuriems aktualu tai, ką kuriate. Kickstarter yra viena populiariausių pasaulyje sutelktinio finansavimo platformų, kurioje beveik 4 mlrd. JAV dolerių buvo skirti kūrybiškiems projektams įgyvendinti. Knygoje žingsnis po žingsnio supažindinama, kaip pasiruošti sutelktinio finansavimo kampanijai. Patirtimi pasidalijo ir lietuviai, sėkmingai įgyvendinę savo idėjas.

"Jūsų svajonių projektas vis dar laukia savo eilės? Ko gero, kad pasiryžtumėte pradėti, jums trūko šios knygos: autorius išsamiai ir sistemingai, bet kartu labai paprastai paaiškina, kaip galima finansuoti savo projektų per sutelktinio finansavimo platformas. Vaizdžiai papasakota asmeninė autoriaus patirtis, atviri interviu apie lietuviškus projektus parodo puikias galimybes ir tiesiog skatina veikti."
Dr. Vladas Lašas, Lietuvos verslo angelų tinklo bendraįkūrėjas

"Sutelktinis finansavimas yra puiki galimybė naujoms idėjoms įgyvendinti, tačiau iki šiol nebuvo lietuviško šaltinio, kur būtų aiškiai išdėstytas visas procesas nuo pradžios iki galo. Džiaugiuosi šia knyga, nes joje paprastai ir nuosekliai aiškinama, kaip, skyrus pakankamai laiko, pasiruošti sutelktinio finansavimo kampanijai, nes sėkmė aplanko tik tuos, kurie kryptingai eina link tikslo ir deda pastangas."
Uja Laurs, verslininkas, rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures" įkūrėjas

"Knygoje išsamiai ir aiškiai pateikiama pagrindinė informacija apie sutelktinį finansavimų, kaip jam pasiruošti. Džiugu, kad savo patirtimi pasidalijo startuoliai, jau įgyvendinę sėkmingas kampanijas. Tikiuosi, kad knyga padės ir daugiau startuolių pritraukti investicijų per sutelktinio finansavimo platformas!"
Robertą Rudokienė, „Startup Lithuania" vadovė (Všį „Versli Lietuva''

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu