0

Išskirtinės kelionės: Kinija, Tibetas, Mianmaras, Nepalas

  • Nuolaida knygai -39%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 9,99 €
Knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 6.20 € (39%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2014-06-29 Liudas

Puiki knyga, verta dėmesio kelionių mylėtojams, aš prarijau per keiias valandas :)

Informacija

Išskirtinės kelionės: Kinija, Tibetas, Mianmaras, Nepalas

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 364
  • ISBN ar kodas: 9786098105117

2020-07-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Ieva Rutė – keliautoja ir fotografė, Vilniaus universiteto Orientalistikos centro Azijos studijų magistrė ir dėstytoja, VU Konfucijaus instituto lektorė, kiniškų arbatų specialistė ir kelionių vadovė po egzotiškąsias šalis. 

Išmaišiusi tolimiausius Azijos kampelius, kelis kartus apėjusi šventąjį Kailašo kalną, aplankiusi paslaptingąjį Baikalą ir Kamčiatkos ugnikalnius bei Pietų Amerikos Altiplano grožybes pagaliau ryžosi savo patirtis sudėti į knygą.

Jau 10 metų vadovauja kelionėms po Kiniją, Tibetą, Peru, Boliviją, Etiopiją ir kitus tolimus kraštus. Moka kinų kalbą. 

Organizuoja ir vadovauja "Travel Planet" kelionėms.


Nuostabi, kelionių ir pažinimo dvasia persmelkta Ievos Rutės knyga "Išskirtinės kelionės: Kinija, Tibetas, Mianmaras, Nepalas" įkvėps keliauti, patirti neapsakomą nuotykių skonį, įsuks į neišdildomų įspūdžių verpetą.

Knygoje "Išskirtinės kelionės" susipažinsite su gražiausiais maršrutais po egzotiškąsias šalis – Kiniją, Tibetą, Mianmarą, Nepalą, pasisemsite atsakingo keliavimo idėjų bei rasite vertingų patarimų, kaip keliauti savarankiškai.

TURINYS

TURINYSĮvadas / 7 

Padėka / 11

 

I DALIS. Atsakingas keliavimas / 13

II DALIS. Kokia kelionė yra tobula? / 61

III DALIS. Kinija / 113

IV DALIS. Tibetas / 95

V DALIS. Mianmaras (Birma) / 271

VI DALIS. Nepalas / 317

ĮVADAS

ĮVADASKas iš mūsų nemėgsta keliauti?! Dauguma dar vaikystėje svajojome apie paslaptingus, neištyrinėtus kraštus, kalnus ir džiungles. Negalėjome net patikėti, kad mums užaugus tas nesuvokiamai didelis pasaulis staiga pasirodys toks mažas. Vaikystėje skaityti kapitono Granto vaikų nuotykiai paslaptingoje Patagonijoje atrodė tokie tolimi ir egzotiški, o šiandien tą pačią Patagoniją galime nesunkiai pasiekti lėktuvu. Ką ten Patagoniją, - jau ir į Antarktidą rasite kelionę! Pasaulis susitraukė, tačiau dėl to, kad nebereikia keliaujant laive praleisti savaičių, mėnesių ar metų, jis netapo mažiau įdomus. Mes vis dar taip pat veržiamės užkariauti tolimus ir nepažįstamus kraštus, tačiau vis dažniau nusiviliame neradę to, apie ką skaitėme knygose ar svajojome.

Ši knyga skirta keliautojui, norinčiam, kad kiekviena jo kelionė būtų nuostabi ir išskirtinė. Neapsigaukite, Jūsų rankose - ne kelionių vadovas; tai veikiau kelionių patarėjas, padėsiantis išsirinkti, susikurti ir įgyvendinti nuostabiausią gyvenimo kelionę. Nesvarbu, kad pavadinime paminėtos tik keturios šalys, - o ir apie jas parašyta nepakankamai. Ši knyga - veikiau katalizatorius, saldainiukas, kurio paragavus norėsis dar ir dar - ieškoti, skaityti, kurti ir keliauti.

Gyvenimą nuspalvinančios kelionės daug keliaujantiems kartais ima netekti žavesio. Žmonės ypač dažnai nusivilia organizuotomis grupinėmis kelionėmis. Pasinėrę į vartotojiško pasaulio kasdienybę kartais kelionę imame rinktis, keldami mažesnius reikalavimus nei dešrai parduotuvėje, pamiršdami, kad toli gražu ne kaina lemia, ar kelionė bus gera. Vaikydamiesi nuolaidų, nebesuprantame, kad kokybė negali būti pigi. Gerą kelionę paruošti reikalingas specialistų įdirbis, patikimi partneriai, profesionalus kelionės vadovas ir, svarbiausia, žingeidūs ir geranoriški keliautojai. Juk didžioji kelionės sėkmės dalis priklauso nuo mūsų pačių!

Šios knygos tikslas ir yra parodyti, kaip pastaraisiais dešimtmečiais paplitusios kelionės keičia mus supantį pasaulį, kaip jos keičia mus ir kaip keliauti, kad patirtume vien tik geras emocijas.

Pirmoje knygos dalyje apžvelgsiu atsakingo keliavimo idėjas, vis labiau plintančias pasaulyje kartu su sveiko gyvenimo ir ekologinių idėjų sklaida.

Antroje dalyje patarsiu, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ruošiantis kelionei. Čia patarimų ras ir mėgstantys keliauti savarankiškai, ir tie, kurie kelionės organizavimo rūpesčius mieliau perleis kitiems.

Trečioje knygos dalyje aptarsiu keturias kelionių kryptis: į Kiniją, Tibetą, Mianmarą ir Nepalą. Paminėsiu, kaip reikėtų planuoti keliones į šias šalis, ką įdomaus jose aplankyti, ir pasiūlysiu po vieną pavyzdinį maršrutą. Dalis apie Nepalą bus kiek kitokia. Šis kraštas labai mėgstamas mūsų keliautojų, todėl nutariau šią knygos dalį skirti kelionėms su vaikais, nes, mano nuomone, Nepalas idealiai tinka kelionėms su mažaisiais, o informacijos apie tokias keliones beveik nėra.

Knygoje nesiekiau aprašyti visko; tai ir nėra įmanoma. Jeigu bus lemta, gal ateityje išleisiu knygas, skirtas atskiroms šalims. Kol kas tai - mano pirmasis kuklus bandymas padėti keliautojams tinkamai pasiruošti kelionei ir patirti nuostabiausius savo gyvenime įspūdžius
2014-06-29

Puiki knyga, verta dėmesio kelionių mylėtojams, aš prarijau per keiias valandas :)

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu