0

Įveskite kaltinamuosius

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 11,49 €
Kaina knygyne: 16,29 €*
Sutaupote: 4.80 € (30%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Įveskite kaltinamuosius

  • Serija: Kultinės knygos
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9786094443008

2021-03-31 11.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Įveskite kaltinamuosius" aprašymasPrestižine „Man Booker“ premija apdovanotas britų rašytojos Hilary Mantel istorinis romanas „Įveskite kaltinamuosius“ – antroji trilogijos dalis apie įtakingą Anglijos karaliaus Henriko VIII dvariškį Tomą Kromvelį.

Anglijos karalius Henriką VIII bet kokia kaina siekė skyrybų su savo pirmąja žmona Kotryna, kad galėtų vesti Aną ir susilaukti taip trokštamo vyriškos lyties sosto įpėdinio. Labiau nei valdovas, dėl įpėdinio jaudinosi jo sekretorius Tomas Kromvelis - įžvalgus vyras nujaučia, kad jei karalius mirs bevaikis, šalį praris politinė suirutė.

Vis dėlto ir antroji Henriko žmona Ana neišpildo lūkesčių, tad valdovo susidomėjimas ja ima slūgti. Negana to, būdama įžvalgi ir aštraus proto Ana erzina tuščiagarbį Henriką, be to, nepriklausomas jos elgesys supriešina karalių su jo draugais ir senomis bei įtakingomis aristokratų šeimomis.

Dabar Henrikas VIII ima žvalgytis į Džeinę Seimūr, o jo dešinei rankai Kroveliui tenka tenkinti ir valdovo užgaidas, ir užtikrinti saugumą šalyje. Karaliui užtenka pasakyti, ir senąja žmona bus atsikratyta, tačiau įžvalgi moteris nujaučia pavojų ir telkia savo šalininkų gretas. Kromvelis - genialus politikas ir meistriškas manipuliuotojas - ketina įvykdyti Henriko įsakymą ir bet kokia kaina atsikratyti Anos. Tačiau sunaikinti Bolinus nebus taip paprasta... Kroveliui teks sudaryti paliaubas su senais priešais. Deja, tai atsilieps ir ir jam pačiam, ir visai šaliai.

Hilary Mantel pasakojimas pasižymi išskirtiniu dėmesiu smulkiausioms to meto buities ir gyvenamosios aplinkos detalėms, o romano veiksmas niekad nestokoja įtampos bei dinamikos. Verčiant romano „Įveskite kaltinamuosius“ puslapius skaitytojas pasineria į istoriją, kuriome scenos, vietos ir veikėjai nuolat keičia vieni kitus, o įtampa vis auga. „Įveskite kaltinamuosius“ pasakoja pirmojoje trilogijos knygoje „Vilko dvaras“ prasidėjusią Tomo Kromvelio istoriją - ištikimo karaliui dvariškio biografija nukelia į vieną paslaptingiausių ir tamsiausių Anglijos praeities etapų.

„Kiek istorinių detalių istorinio romano autorius turi atskleisti, kad tai neužgožtų siužeto? Tiek, kad skaitytojui būtų nesunku įsivaizduoti aprašomą sceną, tų laikų medžiagų bei tekstūrų išskirtinumą. Mantel atsako į klausimus, kurie dažnai kyla tiems, kas mėgsta skaityti kriminalines naujienas ar stebėti karališkos šeimos vestuves: kaip atrodė suknelė? kaip atrodė nuotaka? kas su kuo permiegojo?“
Margaret Atwood, romano „Tarnaitės pasakojimas“ autorė

„Įveskite kaltinamuosius“ nėra praeities nostaligijos kupinas romanas – priešingai, jis atnaujina ir išgrynina mūsų istorines žinias, nubraukia voratinklius nuo atminties užkaborių, sužadina ypatingus kostiuminių dramų sentimentus. Anglijos praeitis atrodo gyva, negirdėta ir visiškai nauja.“
The New York Times

„Įniršiu ir baime alsuojantis "Įveskite kaltinamuosius“ siužetas įtraukia, o pati knyga pulsuoja energija.“
The Independent

Iš anglų kalbos vertė Gintaras Kaminskas

Parašykite atsiliepimą apie "Įveskite kaltinamuosius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Įveskite kaltinamuosius, kurią skaitytojams dovanoja Hilary Mantel. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Hilary Mantel su knyga Įveskite kaltinamuosius jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Įveskite kaltinamuosius patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Hilary Mantel. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Įveskite kaltinamuosius palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Įveskite kaltinamuosius" perkama kartu