0

Jums 40! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus

  • Nuolaida knygai -75%
Internetu: 2,99 €
Knygyne: 11,59 €*
Sutaupote: 8.60 € (75%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Jums 40! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 12x17, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786094420979

2020-07-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Švenčiant 40-ies metų jubiliejų išties gali apimti panika: po daugybės nuotykių kupinų metų staiga užsinori anksti eiti miegoti, o plokščias pilvas be jokio įspėjimo pavirsta statinaite. Atsidūrus tokiame gąsdinančiame gyvenimo etape ši 100 to patarimų knyga Jums padės ateinančio jubiliejaus sulaukti iškelta galva.

Sulaukę 40-ies Jūs jau esate šį tą nuveikęs gyvenime. Jūs baigėte mokslus ir jau nemažai laiko dirbate. Galbūt Jūs radote savo gyvenimo moterį ir esate susituokęs. O gal nepasisekė ir Jūs iš naujo ieškote tos vienintelės. Galbūt turite vaikų ir esate atsakingas už mažus žmogučius, kurie be Jūsų dar niekaip neišsiverstų.

Nesvarbu, kaip susiklostė Jūsų gyvenimas – 40-asis gimtadienis bet kuriuo atveju yra proga pažvelgti į jau prabėgusius metus. Kas susiklostė gerai ir kas nenusisekė? Ar Jūs patenkintas savo gyvenimu, o gal norėtumėte kažką pakeisti? Ko tikitės iš ateinančių metų?


Turbūt nėra temos, apie kurią Adamas Grossmannas (Adam Großmann) nebūtų rašęs – pradedant vakarėlių ir savęs ugdymo vadovais ir baigiant patarimais, kaip derėtų elgtis gedint. Sukaupus tiek gyvenimiškos patirties autoriui pagaliau atėjo laikas pakalbėti apie tai, ką derėtų ir ko nederėtų daryti sulaukus tam tikro amžiaus.


Knygoje "Jums 40! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus" su humoru, lengvu ir patraukliu rašymo stiliumi, autorius pataria ką kiekvienas vyras turėtų spėti padaryti 40-ies ir perspėja, kurių idėjų įgyvendinimo geriau atsisakyti!


Iš vokiečių kalbos vertė Jūratė Žukauskaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu