-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jums 60! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus (knyga su defektais)

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jums 60! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Sulaukęs 60-ies Jūs jau esate šį tą nuveikęs gyvenime. Jūs jau įsitvirtinęs savo darbo vietoje ir dabar, paskutiniaisiais savo profesinio gyvenimo metais, galite šiek tiek atsipalaiduoti. Greičiausiai Jūs susituokęs, galbūt jau net ir antrą kartą. Turbūt ir vaikų susilaukėte. Galbūt Jūs jau net tapote ar greitai tapsite seneliu. Iki pensijos taip pat nebedaug liko laukti. Galų gale, nesvarbu, kaip susiklostė Jūsų gyvenimas: 60-asis gimtadienis bet kuriuo atveju yra proga įvertinti jau prabėgusius metus. Kas susiklostė gerai ir kas nenusisekė? Ko tikitės iš ateinančių metų? Sulaukus didelio jubiliejaus išties gali apimti panika, tačiau dabar, pirmą kartą po daugelio metų, Jūsų vėl laukia naujas gyvenimo etapas.

Vieniems žmonėms prie šių pokyčių prisitaikyti lengviau, kitiems sunkiau, tačiau niekas neturi gyvenimo instrukcijos. Niekas mums nepasakys, kaip reikia gyventi – tai mes turime išsiaiškinti patys. O ši knyga "Jums 60! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus" Jus šiek tiek pastūmės teisinga kryptimi. Ji Jums pasufleruos, ką sulaukęs 60-ies turėtumėte nuveikti ir ko reiktų nedaryti, duos vertingų patarimų, kaip sėkmingai nugyventi ir ateinančius metus. Beje, skaitant šią knygą, kaip visada gyvenime, galioja taisyklė: juoktis nedraudžiama ir net pageidautina!

Šioje serijoje jau išleistos knygos „Jums 40! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus“ ir „Jums 50! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus“. "Jums 60! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus" - jau trečia - paskutinė - serijos knyga.


  • Pavadinimas originalo kalba: 60 Jahre 100 Dinge, die MANN vor der nächsten Null unbedingt tun oder lassen sollte
  • Autorius: Adam Grossmann
  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 12x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094420993-BR
  • Vertėjas: Jūratė Žukauskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jums 60! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie santykius

Adam Grossmann pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jums 60! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jums 60! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jums 60! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jums 60! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Adam Grossmann tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jums 60! 100 patarimų vyrui: ką daryti ir ko nedaryti iki kito jubiliejaus (knyga su defektais)" perkama kartu