0

Jūs neklausote, jūs negirdite

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 13,79 €
Kaina knygyne: 15,69 €*
Sutaupote: 1.90 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Jūs neklausote, jūs negirdite

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršelai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786090141205

2020-08-31 13.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jūs neklausote, jūs negirdite" aprašymas

Amerikiečių žurnalistė Kate Murphy knygoje „Jūs nesiklausote, jūs negirdite“ nagrinėja aktualias šių dienų problemas – žmonės nebemoka klausytis ir suprasti jiems sakomos informacijos. Rengiama daugybė viešo kalbėjimo kursų, mokymų, kurie tobulina iškalbą, padeda pasakoti istorijas, tačiau niekas nemoko klausyti. Visgi ši savybė labai svarbi siekiant tiek gerų santykių, tiek sėkmės profesinėje srityje.

Socialiniuose tinkluose mes kuriame asmeninius pasakojimus. Vakarėliuose kalbamės vieni su kitais. Mūsų politikai nuolat sako kalbas. Tačiau mes nesiklausome. Ir mūsų taip pat niekas neklauso. Gyvename tokiame amžiuje, kuriame skaitmeninės technologijos suteikė galimybę nuolat prisijungti ir bendrauti. Tačiau nemokėjimas klausytis daro mus dar vienišesnius, labiau izoliuotus ir mažiau tolerantiškus nei bet kada anksčiau. Profesionali klausytoja, „The New York Times“ autorė Kate Murphy knygoje „Jūs nesiklausote, jūs negirdite“ siekia išsiaiškinti kaip mes atsidūrėme tokioje situacijoje.

Švietėjiškame ir humoro nestokojančiame tekste autorė paaiškina, kodėl mes nesiklausome, kokios pasekmės mūsų dėl to laukia. Taip pat, kaip galėtume pakeisti šią, iš tiesų nenaudingą, įsivyravusią tendenciją. Rašytoja apjungė psichologijos, neuromokslo ir sociologijos žinias. Tuo pačiu ji supažindina skaitytojus su geriausiai pasaulyje klausytojais: šnipais, kunigais, žurnalistais, barmenais, taksistais. Knyga sudaryta iš kultūrinių pastebėjimų, mokslo tyrinėjimų, raginimų veikti bei naudingų patarimų, kaip galėtume tapti gerais klausytojais. Autorė sako, kad laikas nustoti kalbėti ir pradėti klausytis!

„Jūs nesiklausote, jūs negirdite“ – itin aktuali knyga. Autorė pasakoja, kad mintis tyrinėti klausymo svarbą atėjo darbo metu. Žurnalistė teigia, kad klausymas yra jos darbo įrankis. Intervuodama įvairius žmones ji ne kartą sulaukė padėkos už išklausymą. Nemažai asmenų pasipasakojo į interviu neįtrauktus dalykus, tarsi būtų telaukę galimybės išsikrauti. Pasikartojanti situacija žurnalistę paskatino daugiau patyrinėti nesiklausymo situaciją – knygos rašymui ji skyrė daugiau nei 2 metus.

Kate Murphy yra žurnalistė bendradarbiaujanti su tokiais garsiais leidiniais, kaip „The New York Times“, „The Economist“, „Agence France-Presse“ ir „Texas Monthly“. Autorės temos apima platų spektrą. Ji rašo apie sveikatą, technologijas, mokslą, dizainą, meną, aviaciją, verslą, finansus, madą, keliones ir nekilnojamąjį turtą. Kate Murphy yra žinoma dėl savo gebėjimo paprastai paaiškinti sudėtingas temas, ypač apie žmonių sąveiką, padėti skaitytojams suprasti, kodėl žmonės elgiasi taip, kaip elgiasi. „Jūs nesiklausote, jūs negirdite“ – pirmoji autorės knyga.

iš anglų kalbos vertė Vita Šileikienė

Parašykite atsiliepimą apie "Jūs neklausote, jūs negirdite"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiarioji psichologija


Dažniausiai su "Jūs neklausote, jūs negirdite" perkama kartu