0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jūs nesiklausote, jūs negirdite

  • Nuolaida knygai -37%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 15,69 €*
Sutaupote: 5.70 € (37%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Jūs nesiklausote, jūs negirdite


2021-06-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jūs nesiklausote, jūs negirdite" aprašymas

Amerikiečių žurnalistė Kate Murphy knygoje „Jūs nesiklausote, jūs negirdite“ nagrinėja aktualias šių dienų problemas – žmonės nebemoka klausytis ir suprasti jiems sakomos informacijos. Rengiama daugybė viešo kalbėjimo kursų, mokymų, kurie tobulina iškalbą, padeda pasakoti istorijas, tačiau niekas nemoko klausyti. Visgi ši savybė labai svarbi siekiant tiek gerų santykių, tiek sėkmės profesinėje srityje.

Socialiniuose tinkluose mes kuriame asmeninius pasakojimus. Vakarėliuose kalbamės vieni su kitais. Mūsų politikai nuolat sako kalbas. Tačiau mes nesiklausome. Ir mūsų taip pat niekas neklauso. Gyvename tokiame amžiuje, kuriame skaitmeninės technologijos suteikė galimybę nuolat prisijungti ir bendrauti. Tačiau nemokėjimas klausytis daro mus dar vienišesnius, labiau izoliuotus ir mažiau tolerantiškus nei bet kada anksčiau. Profesionali klausytoja, „The New York Times“ autorė Kate Murphy knygoje „Jūs nesiklausote, jūs negirdite“ siekia išsiaiškinti kaip mes atsidūrėme tokioje situacijoje.

Švietėjiškame ir humoro nestokojančiame tekste autorė paaiškina, kodėl mes nesiklausome, kokios pasekmės mūsų dėl to laukia. Taip pat, kaip galėtume pakeisti šią, iš tiesų nenaudingą, įsivyravusią tendenciją. Rašytoja apjungė psichologijos, neuromokslo ir sociologijos žinias. Tuo pačiu ji supažindina skaitytojus su geriausiai pasaulyje klausytojais: šnipais, kunigais, žurnalistais, barmenais, taksistais. Knyga sudaryta iš kultūrinių pastebėjimų, mokslo tyrinėjimų, raginimų veikti bei naudingų patarimų, kaip galėtume tapti gerais klausytojais. Autorė sako, kad laikas nustoti kalbėti ir pradėti klausytis!

„Jūs nesiklausote, jūs negirdite“ – itin aktuali knyga. Autorė pasakoja, kad mintis tyrinėti klausymo svarbą atėjo darbo metu. Žurnalistė teigia, kad klausymas yra jos darbo įrankis. Intervuodama įvairius žmones ji ne kartą sulaukė padėkos už išklausymą. Nemažai asmenų pasipasakojo į interviu neįtrauktus dalykus, tarsi būtų telaukę galimybės išsikrauti. Pasikartojanti situacija žurnalistę paskatino daugiau patyrinėti nesiklausymo situaciją – knygos rašymui ji skyrė daugiau nei 2 metus.

Kate Murphy yra žurnalistė bendradarbiaujanti su tokiais garsiais leidiniais, kaip „The New York Times“, „The Economist“, „Agence France-Presse“ ir „Texas Monthly“. Autorės temos apima platų spektrą. Ji rašo apie sveikatą, technologijas, mokslą, dizainą, meną, aviaciją, verslą, finansus, madą, keliones ir nekilnojamąjį turtą. Kate Murphy yra žinoma dėl savo gebėjimo paprastai paaiškinti sudėtingas temas, ypač apie žmonių sąveiką, padėti skaitytojams suprasti, kodėl žmonės elgiasi taip, kaip elgiasi. „Jūs nesiklausote, jūs negirdite“ – pirmoji autorės knyga.

iš anglų kalbos vertė Vita Šileikienė


  • Autorius: Kate Murphy
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x21, kieti viršelai
  • ISBN ar kodas: 9786090141205

Parašykite atsiliepimą apie "Jūs nesiklausote, jūs negirdite"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Kate Murphy parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Jūs nesiklausote, jūs negirdite, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Jūs nesiklausote, jūs negirdite aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Jūs nesiklausote, jūs negirdite už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Jūs nesiklausote, jūs negirdite? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kate Murphy tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jūs nesiklausote, jūs negirdite" perkama kartu