⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jūsų kaimynas milijonierius. Netikėtos turtingųjų paslaptys

Kaina: 12,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-31 Ramūnas

Labai gera knyga, teisingos mintys.


2022-11-30 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jūsų kaimynas milijonierius. Netikėtos turtingųjų paslaptys" aprašymas

"Kažkas šiandien sėdi pavėsyje, nes kažkas seniai seniai pasodino medį."
Warren Buffet

Kodėl daug dirbantys, išsilavinę, vidutinį, o gal ir didelį atlyginimą gaunatys žmonės nesukaupia turto?
Pirmiausia todėl, kad daugelis mūsų klaidingai įsivaizduojame, kaip iš tiesų gyvena turtingi žmonės.
Knygoje "Jūsų kaimynas milijonierius. Netikėtos turtingųjų paslaptys" rasite autorių suformuluotas mokslinių tyrimų išvadomis paremtas rekomendacijas, kaip tapti turtingam.

Ar esate turtingas? Kokia šiuo metu turėtų būti Jūsų turto vertė?
Padauginkite savo amžių iš metinių savo šeimos pajamų prieš mokesčius ir padalinkite iš 10.

Tokia (neskaičiuojant palikimo), turėtų būti „normali“ Jūsų vertė. Jei Jūsų turtas bent dvigubai didesnis už šią sumą, tuomet savo kategorijoje Jūs – turtingas ir turite šansų tapti milijonieriumi, jei mažesnė – turto kaupti dar neišmokote. Knygą „Jūsų kaimynas milijonierius“ gerai apibūdina citata iš žurnalo Forbes: „ši knyga ypatinga tuo, kad akivaizdžiai įrodo, kaip beveik kiekvienas kryptingai dirbdamas gali sukaupti didelį turtą“.

Knygos „Jūsų kaimynas milijonierius“ autoriai didžiausių JAV finansinių institucijų užsakymu per 20 metų apklausė daugiau kaip 11 000 turtingų žmonių, išnagrinėjo daugelio metų mokesčių tarnybos duomenis apie turtingus žmones. Vienas iš autorių asmeniškai bendravo su daugiau nei 500 milijonierių. Tai, ką suprato iš šių tyrimų ir apklausų, kaip realiame gyvenime elgiasi turtingi žmonės, kaip jie tvarkosi su asmeniniais pinigais, sudėta knygoje „Jūsų kaimynas milijonierius“.

Dr. Thomas J. Stanley – mokslininkas, rašytojas ir dėstytojas. Autorius nuo 1973 m. tyrinėja turtingus žmones, jų įpročius, gyvenimo būdą, pajamas ir išlaidas, investicijas, mokesčius, požiūrį į vaikų auklėjimą ir palikimą. Dr. Willam D. Danko – Niujorko universiteto Olbanyje profesorius.

Iš anglų kalbos vertė Liudvikas GadeikisKiti taip pat domėjosi


2021-05-31

Labai gera knyga, teisingos mintys.

Parašykite atsiliepimą apie "Jūsų kaimynas milijonierius. Netikėtos turtingųjų paslaptys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Thomas J. Stanley, William D. Danko pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jūsų kaimynas milijonierius. Netikėtos turtingųjų paslaptys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jūsų kaimynas milijonierius. Netikėtos turtingųjų paslaptys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jūsų kaimynas milijonierius. Netikėtos turtingųjų paslaptys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jūsų kaimynas milijonierius. Netikėtos turtingųjų paslaptys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Thomas J. Stanley, William D. Danko tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jūsų kaimynas milijonierius. Netikėtos turtingųjų paslaptys" perkama kartu