0

Kai baigiasi vienatvė

  • Nuolaida knygai -21%
Internetu: 11,99 €
Knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Kai baigiasi vienatvė

  • Serija: Kitoks romanas
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 328
  • ISBN ar kodas: 9786098168679

11.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

„Kai baigiasi vienatvė“ – vokiečių rašytojo Benedict Wells romanas, sužavėjęs Europą. Tai jautri istorija apie praradimus, vienatvę ir tikėjimą, apie gedulą ir meilę.

Staigi tėvų mirtis autoavarijoje visiškai sugriauna Žiulio Moro laimingą vaikystę. Likę našlaičiai Žiulis, jo brolis Martis bei sesuo Liza patenka į prieglaudą ir yra išskiriami. Gyvybingas ir bebaimis Žiulis užsisklendžia ir vis daugiau laiko praleidžia gyvendamas prisiminimais. Tačiau viskas pasikeičia, kai jis sutinka paslaptingą raudonplaukę Alvą – artimą sielą, kuri taip pat skęsta savajame liūdesy.

Praėjus penkiolikai metų broliai ir seserys nutolo vienas kito, juos sieja tik baisi išgyventa tragedija. Žiulis gyvena palaikomas troškimo tapti rašytoju ir vėl sutikti Alvą, kuri nuo jo nusisuko, kai jų draugystė susidūrė su sunkumais. Tačiau vos tik ima atrodyti, kad jiems pavyks susigrąžinti prarastą laiką, įsiveržia viską keičiančios likimo, o gal atsitiktinumo, jėgos.

Romanas „Kai baigiasi vienatvė“ – tai kaleidoskopiška šeimos saga. Ši knyga – tai užburianti meditacija apie prisiminimų jėgą, apie tai, ko gyvenime tiesiog negalima paleisti.

Vokiečių rašytojas Benedict Wells knygoje „Kai baigiasi vienatvė“ su begaline atjauta kalba apie tai, ką reiškia eiti per gyvenimą neprarandant vilties. Apie tikėjimą, kad galiausiai vis tiek rasi, kas eis drauge su tavim.

„Meistriškai papasakota jaudinanti ir laikui nepavaldi istorija. Tai graži ir neperkrauta proza, kurioje keliamas klausimas – kaip susidoroti su netektimi, kuri nėra, ar bent jau neturėtų būti, ilgalaikė.“
Publishers Weekly

„Ilgo gyvenimo trajektorija – nuo vaikystės, per suaugusiųjų nusivylimus, per tėvystę: būtent tokie romanai yra geriausi. Mūsų lemtis yra viskas, kuo mes tampame; vis dėlto tai, kas nutinka Žiuliui ir Alvai, atsidūrusiems Bededict Wells rankose, yra stulbinanti istorija… „Kai baigiasi vienatvė“ tai paveiki ir rafinuota – amžina knyga.“
John Irving, rašytojas

Benedict Wells (g. 1984 m.) – vokiečių ir šveicarų rašytojas. Būdamas šešerių pradėjo savo kelionę po tris internatines mokyklas Bavarijoje. Baigęs mokyklą, nusprendė nestoti į universitetą, išvyko į Berlyną ir atsidėjo rašymui, dirbo įvairius darbus. Jau pirmoji jo knyga sulaukė pripažinimo ir buvo pavadinta vienu sėkmingiausių debiutų. Už knygą „Kai baigiasi vienatvė“ jis pelnė Europos literatūros premiją. Jo knygos verčiamos į 27 kalbas.

Iš vokiečių kalbos vertė Vilija Žemaitaitytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu