0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kai baigiasi vienatvė

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-01-12


Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 3.99 SoldOut

Knygos "Kai baigiasi vienatvė" aprašymas

„Kai baigiasi vienatvė“ – vokiečių rašytojo Benedict Wells romanas, sužavėjęs Europą. Tai jautri istorija apie praradimus, vienatvę ir tikėjimą, apie gedulą ir meilę.

Staigi tėvų mirtis autoavarijoje visiškai sugriauna Žiulio Moro laimingą vaikystę. Likę našlaičiai Žiulis, jo brolis Martis bei sesuo Liza patenka į prieglaudą ir yra išskiriami. Gyvybingas ir bebaimis Žiulis užsisklendžia ir vis daugiau laiko praleidžia gyvendamas prisiminimais. Tačiau viskas pasikeičia, kai jis sutinka paslaptingą raudonplaukę Alvą – artimą sielą, kuri taip pat skęsta savajame liūdesy.

Praėjus penkiolikai metų broliai ir seserys nutolo vienas kito, juos sieja tik baisi išgyventa tragedija. Žiulis gyvena palaikomas troškimo tapti rašytoju ir vėl sutikti Alvą, kuri nuo jo nusisuko, kai jų draugystė susidūrė su sunkumais. Tačiau vos tik ima atrodyti, kad jiems pavyks susigrąžinti prarastą laiką, įsiveržia viską keičiančios likimo, o gal atsitiktinumo, jėgos.

Romanas „Kai baigiasi vienatvė“ – tai kaleidoskopiška šeimos saga. Ši knyga – tai užburianti meditacija apie prisiminimų jėgą, apie tai, ko gyvenime tiesiog negalima paleisti.

Vokiečių rašytojas Benedict Wells knygoje „Kai baigiasi vienatvė“ su begaline atjauta kalba apie tai, ką reiškia eiti per gyvenimą neprarandant vilties. Apie tikėjimą, kad galiausiai vis tiek rasi, kas eis drauge su tavim.

„Meistriškai papasakota jaudinanti ir laikui nepavaldi istorija. Tai graži ir neperkrauta proza, kurioje keliamas klausimas – kaip susidoroti su netektimi, kuri nėra, ar bent jau neturėtų būti, ilgalaikė.“
Publishers Weekly

„Ilgo gyvenimo trajektorija – nuo vaikystės, per suaugusiųjų nusivylimus, per tėvystę: būtent tokie romanai yra geriausi. Mūsų lemtis yra viskas, kuo mes tampame; vis dėlto tai, kas nutinka Žiuliui ir Alvai, atsidūrusiems Bededict Wells rankose, yra stulbinanti istorija… „Kai baigiasi vienatvė“ tai paveiki ir rafinuota – amžina knyga.“
John Irving, rašytojas

Benedict Wells (g. 1984 m.) – vokiečių ir šveicarų rašytojas. Būdamas šešerių pradėjo savo kelionę po tris internatines mokyklas Bavarijoje. Baigęs mokyklą, nusprendė nestoti į universitetą, išvyko į Berlyną ir atsidėjo rašymui, dirbo įvairius darbus. Jau pirmoji jo knyga sulaukė pripažinimo ir buvo pavadinta vienu sėkmingiausių debiutų. Už knygą „Kai baigiasi vienatvė“ jis pelnė Europos literatūros premiją. Jo knygos verčiamos į 27 kalbas.

Iš vokiečių kalbos vertė Vilija Žemaitaitytė


  • Autorius: Benedict Wells
  • Serija: Kitoks romanas
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098168679

2022-01-12

2021-03-26

Nuosatabi knyga. Greitai skaitosi.

Parašykite atsiliepimą apie "Kai baigiasi vienatvė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kai baigiasi vienatvė", Benedict Wells. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Benedict Wells su knyga "Kai baigiasi vienatvė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kai baigiasi vienatvė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Benedict Wells. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kai baigiasi vienatvė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kai baigiasi vienatvė" perkama kartu