Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kaip nustatyti vaikams leistino elgesio ribas?

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 10.35 SoldOut

Knygos „Kaip nustatyti vaikams leistino elgesio ribas?“ aprašymas

Patirtis rodo, kad vaikai išbando nustatytų ribų patvarumą. Jas pažeidžia norėdami sužinoti elgesio pasekmes.Jie nori mėgautis laisve.Tai aišku, tačiau kaip pasirinkti teisingą kelią neturint orientyrų. Mažiems vaikams reikalingos taisyklės.Tai tarsi atrama, į kurią jie gali atsiremti.Tačiau tai dar nereiškia, kad jie visų taisyklių laikosi.Parašykite atsiliepimą apie „Kaip nustatyti vaikams leistino elgesio ribas?“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Kaip nustatyti vaikams leistino elgesio ribas?“, Cornelia Nitsch, Cornelia von Schelling. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Cornelia Nitsch, Cornelia von Schelling su knyga „Kaip nustatyti vaikams leistino elgesio ribas?“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Kaip nustatyti vaikams leistino elgesio ribas?“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Cornelia Nitsch, Cornelia von Schelling. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Kaip nustatyti vaikams leistino elgesio ribas?“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Kaip nustatyti vaikams leistino elgesio ribas?“ perkama kartu