0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip tapti saulėtu žmogumi

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 2.87 SoldOut

Knygos "Kaip tapti saulėtu žmogumi" aprašymas

Knygoje spausdinama trumpa Vydūno autobiografija ir jo tekstai, kuriuose gvildenamos jauniems žmonėms, jų ugdytojams ir visuomenei aktualios temos. Tai savęs ir gyvenimo pažinimo, jaunatviškumo fenomeno, savojo pašaukimo ir tikėjimo, saviugdos ir tobulėjimo, asmenybės darnos, doros ir sveikatos, lyčių kultūros ir kiti klausimai.

  • Autorius: Vydūnas
  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955542766

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip tapti saulėtu žmogumi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kaip tapti saulėtu žmogumi", kurią skaitytojams dovanoja Vydūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vydūnas su knyga "Kaip tapti saulėtu žmogumi" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kaip tapti saulėtu žmogumi" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vydūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kaip tapti saulėtu žmogumi" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip tapti saulėtu žmogumi" perkama kartu