0

Altorių šešėly

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -21%
Internetu: 9,49 €
Knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (21%)
  • Knygos išleidimo data: 2019-10-22
Informacija

Altorių šešėly


9.49 In stock
Rezervuoti
Aprašymas

Išankstinė knygos prekyba!
Prašome šiai knygai daryti atskirą užsakymą, nes kartu su šia knyga užsakytos kitos knygos bus pristatytos tik gavus išankstinės prekybos knygą.  

Vincas Mykolaitis-Putinas pirmą kartą išleido šią knygą 1933 m. ir iki šių dienų "Altorių šešėly" yra laikoma viena geriausių kada nors parašytų lietuviškų knygų.

Romanas "Altorių šešėly" pradėjo naują kelią lietuvių romano istorijoje ir iki šiol tebelaikomas geriausiu psichologiniu romanu lietuvių literatūroje. Jo centre – prieštaravimų draskomas jaunas kunigas Liudas Vasaris, tėvų sprendimu įstojęs į kunigų seminariją. Jam sunku rasti savyje tikrąjį tikėjimą Dievu, jis sunkiai reiškia jausmus ir yra linkęs į vienatvę. Pasirodžiusi jauna klebono giminaitė Liucė dar labiau sujaukia Liudo jausmus: kaip galima mylėti ir likti ištikimam kunigo pašaukimui?

Pasišovęs įrodyti savo pašaukimo rimtumą, kūrybiškas, eiles rašantis jaunuolis priima skaistybės įžadus ir tampa tikru kunigu… Tačiau jo sieloje galynėjasi prieštaringi jausmai: noras kurti, mylėti, atsikratyti kunigų veidmainiškumo…

Vincas Mykolaitis-Putinas (1893–1967) – poetas, prozininkas, dramaturgas, literatūros tyrinėtojas, vienas iškiliausių XX a. lietuvių kultūros veikėjų. "Altorių šešėly" – svarbiausias ir reikšmingiausias jo kūrinys.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu