0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Altorių šešėly

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 11,98 €*
Sutaupote: 1.99 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Altorių šešėly


2021-07-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Altorių šešėly" aprašymas

Vincas Mykolaitis-Putinas pirmą kartą išleido šią knygą 1933 m. ir iki šių dienų "Altorių šešėly"yra laikoma viena geriausių kada nors parašytų lietuviškų knygų.

Romanas "Altorių šešėly" pradėjo naują kelią lietuvių romano istorijoje ir iki šiol tebelaikomas geriausiu psichologiniu romanu lietuvių literatūroje. Jo centre – prieštaravimų draskomas jaunas kunigas Liudas Vasaris, tėvų sprendimu įstojęs į kunigų seminariją. Jam sunku rasti savyje tikrąjį tikėjimą Dievu, jis sunkiai reiškia jausmus ir yra linkęs į vienatvę. Pasirodžiusi jauna klebono giminaitė Liucė dar labiau sujaukia Liudo jausmus: kaip galima mylėti ir likti ištikimam kunigo pašaukimui?

Pasišovęs įrodyti savo pašaukimo rimtumą, kūrybiškas, eiles rašantis jaunuolis priima skaistybės įžadus ir tampa tikru kunigu… Tačiau jo sieloje galynėjasi prieštaringi jausmai: noras kurti, mylėti, atsikratyti kunigų veidmainiškumo…

Vincas Mykolaitis-Putinas (1893–1967) – poetas, prozininkas, dramaturgas, literatūros tyrinėtojas, vienas iškiliausių XX a. lietuvių kultūros veikėjų. "Altorių šešėly" – svarbiausias ir reikšmingiausias jo kūrinys.Parašykite atsiliepimą apie "Altorių šešėly"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Altorių šešėly, kurią skaitytojams dovanoja Vincas Mykolaitis-Putinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vincas Mykolaitis-Putinas su knyga Altorių šešėly jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Altorių šešėly patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vincas Mykolaitis-Putinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Altorių šešėly palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Altorių šešėly" perkama kartu