⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip tu? Anos dienoraštis apie karą Ukrainoje

Kaina: 13,49 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip tu? Anos dienoraštis apie karą Ukrainoje" aprašymas

„Noriu, kad jūspaimtumėte tokią knygą. Noriu, kad jūs ir jūsų vaikai suprastų, kas šiandien dedasi Ukrainoje. Aš matau karą, kuris tiesiog dabar vyksta už mano lango. Ne per televiziją, ne per žinias, ne tviteryje, ne feisbuke, ne telegramo kanaluose. Aš matau jį pro savo langą.
Norite trumpos versijos? Prašom. Putino režimas, Kremliaus propaganda, rusų pasaulio adeptai, imperinis blogis, niekšai čia ir dabar bando sunaikinti mano šalį – Ukrainą. Mes priversti gintis. Grumtis už savo laisvę ir nepriklausomybę. Kaina milžiniška. Žūva žmonės, į šipulius byra statiniai, šeimos, likimai, svajonės. […]
Aš vardu Ana Gin, man 48 metai. Aš – rusakalbė ukrainietė, gimiau ir užaugau Charkive.
Man niekada niekas nedraudė kalbėti rusų kalba.
Aš niekada niekieno neprašiau manęs gelbėti.
Aš labai myliu Ukrainą.
Tokių kaip aš – milijonai.“

Ana Gin


  • Autorius: Ana Gin
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 228
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094940767

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip tu? Anos dienoraštis apie karą Ukrainoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Ana Gin pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip tu? Anos dienoraštis apie karą Ukrainoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip tu? Anos dienoraštis apie karą Ukrainoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip tu? Anos dienoraštis apie karą Ukrainoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip tu? Anos dienoraštis apie karą Ukrainoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ana Gin tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip tu? Anos dienoraštis apie karą Ukrainoje" perkama kartu