0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaktusų gyvatvorė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.99 SoldOut
Knygos "Kaktusų gyvatvorė" aprašymas

Viena žinomiausių Izraelio rašytojų Dorit Rabinyan sukūrė kontraversišką ir sukrečiančią istoriją „Kaktusų gyvatvorė“, kurioje pasakoja apie moters iš Izraelio ir vyro iš Palestinos meilę.


Jie susitinka vėjuotą rudens popietę Grinvičo rajone, Niujorke, ir visai to nenorėdami pajunta nepaprastą trauką. Hilmis – charizmatiškas, gražus ir talentingas jaunas menininkas iš Palestinos. Liat – karjeros siekianti studentė, besimokanti vertimo ir ketinanti jau ateinančią vasarą grįžti namo į Izraelį.


Nepaisant to, kad abu žino, jog jų meilė gali būti tik laikina, kad ji apskritai įmanoma tik toli nuo jų konfliktuojančių šalių, jie leidžiasi į jaudinantį nuotykį ir atveria vienas kitam širdis. Liat pasiduoda Hilmio žavesiui, jo lakiai vaizduotei, atsiduoda į jo gražias rankas, skęsta jo išmintingose akyse ir mėgaujasi jo meilumu bei atsidavimu.

Kartu jie tyrinėja miestą, juokiasi, fantazuoja ir ilgisi namų. Bet tas nevaldomas džiaugsmas, kurį jie vienas kitame pažadina, negali išpirkti Liat jaučiamos kaltės. Ji graužiasi, kad slepia Hilmį nuo savo šeimos Izraelyje ir nuo savo draugų žydų Niujorke. Artėjant išvykimo laikui, o meilei tik gilėjant, Liat turi apsispręsti, ar ji pasiryžusi rizikuoti nutolti nuo savo šeimos, bendruomenės ir net savęs dėl meilės vienam vieninteliam vyrui.


Izraelio švietimo ministerijos uždraustas Dorit Rabinyan romanas „Kaktusų gyvatvorė“ sutalpina savyje daugybę istorijų. Drąsus įtampos ir malonumo, kuriuos sukelia uždrausti santykiai, vaizdavimas padeda sukurti meilės ir karo, Niujorko ir Vidurio Rytų istoriją, kuri aiškiai ir ryškiai atskleidžia tai, kas mus jungia ir tai, kas skiria.


„D. Rabinyan romanas yra savotiška Romeo ir Džiuljetos istorija, uždrausta meilė tarp žydės merginos iš Tel Avivo ir palestiniečio iš Hebrono… Nuostabus romanas“.

The Guardian„Puikus, subtilus ir nerimą keliantis pasakojimas apie būdus, kuriais valstybiniai įvykiai veržiasi į asmeninius gyvenimus žmonių, kurie bando mylėti ir gyventi taikiai vienas su kitu ir, net jei tai neįmanoma, – su visu susiskaldžiusiu ir nesutaikomu pasauliu“.


John Banville, „Man Booker“ premijos laureatas, knygos „Jūra“ autorius


Dorit Rabinyan (g. 1972 m.) – Izraelio rašytoja ir scenaristė. Gimė Irano žydų šeimoje, yra išleidusi tris romanus, iš kurių du verčiami į užsienio kalbas. Taip pat yra išleidusi poezijos rinkinį ir paveikslėlių knygą vaikams. Rašo scenarijus televizijai. Knyga „Kaktusų gyvatvorė“ sukėlė daug diskusijų ir prieštaravimų – Izraelio švietimo ministerija neleido knygos įtraukti į moksleivių literatūros sąrašus, tačiau tai tik dar labiausi padidino susidomėjimą šiuo romanu.


Iš hebrajų kalbos vertė Kristina Gudelytė-Lasman


  • Autorius: Dorit Rabinyan
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094442650

Parašykite atsiliepimą apie "Kaktusų gyvatvorė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaktusų gyvatvorė, kurią skaitytojams dovanoja Dorit Rabinyan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dorit Rabinyan su knyga Kaktusų gyvatvorė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaktusų gyvatvorė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dorit Rabinyan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaktusų gyvatvorė palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaktusų gyvatvorė" perkama kartu