0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kalėdų istorija

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-12-05 .

Labai įdomi ir pamokanti knyga, rekomenduočiau ...-99 metu žmonėms. (tai išvada tokia, šią knygą vertėtų perskaityti visiems :) )
***
Skaičiau savo dukrai kai jai buvo septyni metai, tai labai patiko, na o dabar pati pasiėmė dar kartą perskaityti po penkerių metų, tai nuomonė išliko ta pati :)


Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 11.79 SoldOut

Knygos "Kalėdų istorija" aprašymas

Jei esi geraširdis, pasiaukojantis ir tiki stebuklais, gali nuveikti bet ką. Tačiau argi įmanoma per vieną naktį apdovanoti visus pasaulio vaikus?
Siekiant šio nepaprasto troškimo žvejo sūnui Mikalojui teks pažinti daugybę žmonių, paslapčiomis gaminti žaisliukus piktojo staliaus Izaoko dirbtuvėje, rogėmis apkeliauti užpustytus Suomijos kaimelius ir netgi prisijaukinti pulkelį laukinių elnių. Šio sunkaus kelio gale laukia neišmatuojamas džiaugsmas – juk visos tyros svajonės galų gale išsipildo, o vienišas, mažas berniukas tampa visame pasaulyje mylimu Kalėdų seneliu.

„Kalėdų istorijos“ skaitytojas nebūtinai turi būti Kalėdų aistruolis, jam netgi nebūtina tikėti Kalėdų Seneliu. Knyga skirta visiems tiems, kurie tiki artimo meile ir pasiaukojimu ištisas 365 dienas per metus.

Kiekvienas, kuris lapkritį ir gruodį įsigys šią knygą, prisijungs prie projekto ir parems Almos Adamkienės fondo veiklą. Dalis surinktų lėšų virs knygomis, kurios papildys kaimo mokyklų ir vaikų globos namų bibliotekėlių lentynas.

Iš suomių kalbos vertė Viltarė Urbaitė


  • Autorius: Marko Leino
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094410888

2020-12-05

Labai įdomi ir pamokanti knyga, rekomenduočiau ...-99 metu žmonėms. (tai išvada tokia, šią knygą vertėtų perskaityti visiems :) )
***
Skaičiau savo dukrai kai jai buvo septyni metai, tai labai patiko, na o dabar pati pasiėmė dar kartą perskaityti po penkerių metų, tai nuomonė išliko ta pati :)

2020-12-05

Labai įdomi ir pamokanti knyga, rekomenduočiau ...-99 metu žmonėms

2020-12-05

Sveiki, pastebėjau klaidą -šios knygos leidimo metei yra ne 2020 o 2012. Ar ištaisysite šią klaidą?
O šiaip galiu pridurti kad knyga verta dėmesio.

Parašykite atsiliepimą apie "Kalėdų istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kalėdų istorija", kurį pristato Marko Leino. Siūlome ne tik išsamų "Kalėdų istorija" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Marko Leino. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kalėdų istorija". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kalėdų istorija" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kalėdų istorija" perkama kartu