0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kalėdų terapija

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kalėdų terapija


2021-06-30 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kalėdų terapija" aprašymas

Kalėdų laukimas – džiaugsmingas laikotarpis. Turėtų būti. Tačiau dažnai „kalėdiniai“ rūpesčiai užgožia šios šventės prasmę. Ilgimės tikrojo džiaugsmo, o aplinka mums per prievartą grūda savas „kalėdas“ – nesibaigiantį namų tvarkymą, receptų paieškas, ilgas valandas prekybos centruose. Jaučiamės spaudžiami, išsekę, prislėgti… 30 išmintingų patarimų, užrašytų šioje knygelėje "Kalėdų terapija", padės suprasti tikrąją Kalėdų prasmę ir ramiai išgyventi kalėdinį laikotarpį.

Iš anglų kalbos vertė Ieva RekašiūtėParašykite atsiliepimą apie "Kalėdų terapija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Religijos ir tikybos knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kalėdų terapija, kurį parašė Karen Katafiasz. Siūlome ne tik išsamų Kalėdų terapija aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Karen Katafiasz. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kalėdų terapija. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kalėdų terapija dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kalėdų terapija" perkama kartu