0

Kaprikornija

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2014-07-30 silva

žinau, kad čia ta knyga, kuri įkvėpė filmą "Australija" su Nicole Kidman ir Hugh Jackman

Informacija

Kaprikornija

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 13x19,minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 576
  • ISBN ar kodas: 9786094030901

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

"Įspūdingas, epiškumu „Anglui ligoniui" nenusileidžiantis kūrinys, alsuojantis nuotykiais ir meile gyvenimui."

Time

Aprėpdamas visą XX a. pradžią, šis klasikinis Australijos romanas pasakoja kvapą gniaužiančią australiečių - baltųjų, aborigenų ir azijiečių - istoriją, kuri kupina išdavysčių, žmogžudysčių ir kraują kaitinančios aistros niekinamoms, bet taip geidžiamoms aborigenėms moterims - Juodajam Aksomui.


1904 m. broliai Oskaras ir Markas Šilingsvortai atplaukia į Port Zodiaką Kaprikornijos pakrantėje dirbti eiliniais klerkais valdžios tarnyboje. Oskaras greitai pritampa, suklesti, pradeda naują gyvenimą kaip džentelmenas. O nutrūktgalvis Markas susideda su senuoju Nedu Kreiteriu, supažindinusiu jį su alkoholiu ir apsukusiu galvą pasakojimais apie jūrą, salas ir nuotykius su Juoduoju Aksomu. Negailestingą, sudėtingą ir atšiaurų Kaprikornijos pasaulį atskleis Marko sūnaus metiso Normano gyvenimas. Užaugęs su pramanyta kilmės istorija Normanas sužinos žiaurią tiesą ir bandys rasti sau vietą susiskaldžiusiame pasaulyje.„Mano Kaprikornija yra himnas, parašytas iš susižavėjimo Australija... iš aistringos meilės, tik iš kurios gali išaugti tikroji australų nacija", - rašė nesantuokinis aborigenės ir baltojo sūnus Xavieras Herbertas (1901-1984). Ši asmenybė, švelniai tariant, buvo sudėtinga. Nepriimtas nei baltųjų, nei vietinių, kandus ir įžeidus Xavieras per kelias minutes galėjo virsi žavingu ir linksmu pašnekovu. Nors turėjo daugybę moterų, dievino savo žmoną Sadie. X. Herberto įsitikinimai buvo keistas ksenofobijos, nacionalizmo, nepaprastos

užuojautos aborigenams ir rėksmingo antiimperiaiizmo kokteilis. Tačiau nepaisant asmeninių trūkumų, jo veikla buvo posūkio taškas Australijos politiniame bei iniame gyvenime, nes, priešingai nei dauguma rašytojų, „pasiraitojęs rankoves" triūsė pataisytų šiurpią vietinių australų padėtį: ne tik rašė apie tai, bet ir pats buvo oficialus rigenų gynėjas". Kaprikornija yra vienas iš Australijos visų laikų bestselerių, įkvėpęs Bazą Luhrmanną sukurti įspūdingą filmą Australija su Nicole Kidman ir'Hugh Jackmanu.
2014-07-30

žinau, kad čia ta knyga, kuri įkvėpė filmą "Australija" su Nicole Kidman ir Hugh Jackman

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu