⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Karalių meilės istorijos

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-05-26 Skaitytojas


Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 12.29 SoldOut

Knygos "Karalių meilės istorijos" aprašymas

Gili Paul - grožinių ir negrožinių istorinių knygų autorė. 2014 m. pasirodė populiarumo sulaukusios jos knygos apie meilės istorijas, nutikusias per Pirmąjį ir Antrąjį pasaulinius karus. Rašytoja išleido ir romanų: "Women and Children First" (2012), "The Affair" (2013).


"Nuo tos dienos, kai sutikau tave, aš kasdien myliu tūkstantį kartų labiau."

Napoleonas Bonapartas


Labai dažnai valdovų meilės istorijos toli gražu neprimena vaikiškose knygose skaitytų romantiškų pasakų. Karalius slėgė pareigų našta, jie negalėjo tuoktis iš meilės.


Knygoje  "Karalių meilės istorijos" - atvirai pasakojama apie valdovų jausmus: čia rasite tragišką Liudviko XVI ir Marijos Antuanetės meilės istoriją, prieštaringos reakcijos sulaukusią Eduardo VIII santuoką su išsiskyrusia amerikiete Volis Simpson, Bavarijos karaliaus aistrą savo meilužei Lolai Montez, liudijimą apie amžiną caro Nikolajaus II ir carienės Aleksandros meilę. 14 nuostabių istorijų leidžia žvilgtelėti į pastaruosius septynis šimtmečius valdžiusių monarchų širdies reikalus.

Pasakojimai atskleidžia stebinančią tiesą apie tai, kokie jausmai kunkuliavo šių žmonių širdyse.

 

 

  • Autorius: Gill Paul
  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 16x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 978-995506295

Kiti taip pat domėjosi


2022-05-26

Parašykite atsiliepimą apie "Karalių meilės istorijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Gill Paul pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Karalių meilės istorijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Karalių meilės istorijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Karalių meilės istorijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Karalių meilės istorijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gill Paul tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Karalių meilės istorijos" perkama kartu