⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Karjeros kūrimas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 31.99 SoldOut

Knygos "Karjeros kūrimas" aprašymas

Karjera – svarbi gyvenimo sritis, turinti įtakos žmogaus savirealizacijai, jo pasitenkinimo ir pilnatvės jausmui. Tai – beveik visą gyvenimą besitęsiantis procesas, kurio trajektoriją lemia žmogaus vidinės savybės ir susiklosčiusios aplinkybės. Kaip kurti karjerą, atsižvelgiant į savo lūkesčius, galimybes ir aplinkos pokyčius? Kaip įkvėpti save karjeros kūrimui? Kaip svajones paversti realybe?Susipažinkite su karjerai reikšmingais visuomenės ir darbo pasaulio pokyčiais, pažinkite save, atskleiskite savo ateities viziją ir karjeros tikslus, sudarykite savo karjeros planą ir pasirenkite jį įgyvendinti!


Naujasis vadovėlis "Karjeros kūrimas" skirtas studentams ir tiems žmonėms, kurie nori savarankiškai patobulinti savo karjeros kompetencijas.

ĮVADAS


Karjera - svarbi gyvenimo sritis, turinti įtakos žmogaus savirealizacijai, jo pasitenkinimo ir pilnatvės jausmui. Karjera - ne tikslas ir ne duotybė. Tai - beveik visa. gyvenimą besitęsiantis procesas, kurio trajektoriją lemia žmogaus vidinės savybės ir susiklosčiusios aplinkybės. Kaip kurti karjerą, atsižvelgiant į savo lūkesčius, galimybes ir aplinkos pokyčius? Kaip įkvėpti save šiam svarbiam ir ilgalaikiam procesui - karjeros kūrimui? Kaip svajones paversti realybe?

Vadovėlis visų pirma skirtas modulio "Karjeros kūrimas" studentams. Tačiau, net jei nestudijuojate universitete ar nepasirinkote šio modulio, skaitydami knygą ir atlikdami joje pateikiamas užduotis, galite savarankiškai patobulinti savo karjeros kompetencijas.

Šios knygos tikslas - padėti jums susikurti savo karjerą, t. y. susipažinti su karjerai reikšmingais visuomenės ir darbo pasaulio pokyčiais, pažinti save, atskleisti savo ateities viziją ir karjeros tikslus, sudaryti karjeros planą ir pasirengti jį įgyvendinti. Kiekvienas vadovėlio skyrius padės jums tobulinti gebėjimus, kurių reikia kuriant karjerą.

Pirmojoje knygos dalyje Karjera visuomenės ir darbo pasaulio pokyčių kontekste analizuojama karjeros samprata ir karjeros kontekstas. Suvokdami esamus ir būsimus socialinius vaidmenis ir gyvenimo sričių balanso svarbą, galėsite aiškiau įsivaizduoti savo ateitį ir karjeros perspektyvas. Šioje dalyje rasite informacijos apie karjeros sampratų įvairovę, visuomenės ir darbo pasaulio kaitą, gyvenimo vaidmenų derinimą.

Antroji vadovėlio dalis Savęs pažinimas ir ugdymas karjeros kelyje skirtas karjerai svarbių asmenybės charakteristikų, psichosocialinės žmogaus raidos ir efektyvių saviugdos būdų analizei. Atlikdami šioje dalyje pateiktas užduotis, jūs atskleisite savo stiprybes ir tobulintinas puses, apžvelgsite ir įvertinsite asmeninę patirtį bei pasiekimus. Susipažinę su mokymosi būdų ir metodų įvairove, svarstysite, kaip juos pritaikyti savo karjeros kelyje.

Trečioje knygos dalyje Karjeros planavimas: nuo svajonės prie realybės atskleidžiama, kaip priimami su karjera susiję sprendimai, formuluojama asmeninė ateities vizija, derinami gyvenimo ir karjeros tikslai, numatomi žingsniai tų tikslų link. Atlikdami užduotis, jūs įgysite gebėjimų planuoti karjerą ir parengsite savo karjeros planą.

Ketvirtojoje dalyje Efektyvus prisistatymas ieškant darbo aptariami karjeros kompetencijų aplanko formavimo principai, atskleidžiama, kaip tinkamai parengti gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką. Čia analizuojami pokalbių dėl darbo tipai, svarstomos elgesio taisyklės pokalbio dėl darbo metu, įžvelgiami darbdavio sprendimui įtakos turintys veiksniai.

Penktoji knygos dalis Karjeros iššūkiai: kas laukia darbo pasaulyje? skirta kompetencijoms, reikalingoms įgyvendinant karjeros planus, ugdyti. Šioje dalyje aptariami prisitaikymo darbo vietoje, komunikacijos organizacijoje, laiko planavimo ir savimotyvacijos klausimai.

Vadovėlis "Karjeros kūrimas" padės įgyti kompetencijų, svarbių daugelyje gyvenimo ir karjeros sričių. Sėkmės!Nuoširdžiai autorė


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Karjeros kūrimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Karjeros kūrimas", Vilija Stanišauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vilija Stanišauskienė su knyga "Karjeros kūrimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Karjeros kūrimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilija Stanišauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Karjeros kūrimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Karjeros kūrimas" perkama kartu