TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kas auga sode?

Kaina: 13,60 €
Kaina su kodu: 9,52 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 13.599 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kas auga sode?" aprašymas

Pažintinė knyga 5-8 metų vaikams.

Lakštingala pavasarį grįžta iš tolimosios Afrikos ir ieško, kur susisukti lizdą. Sode tiek daug medžių ir krūmų! Kuris iš jų gali tapti namais? Vyšnia, trešnė, o gal slyva? Obelis ar kriaušė?

„Kas auga sode“ – tai ne tik įdomi kelionė po sodą, kurioje skaitytojai sužinos, kuo ypatingi vaismedžiai ir kaip juos atpažinti, bet ir pasakojimas apie namus, savo vietos pasaulyje atradimą, apie tai, kad tik pažinę savo šaknis galime suprasti save.

Kateryna Michalicyna – ukrainiečių rašytoja, turinti biologės išsilavinimą, todėl apie gamtą vaikams pasakojanti profesionaliai ir patraukliai. Medžiai, gyvenantys Katerynos knygoje „Kas auga sode“, liudija, kad visada yra kažkas stabilaus, nesunaikinamo ir brangaus – tai kiekvieno mūsų vaikystės sodas, kuriame ieškome priebėgos siaučiant pasaulio audroms.


  • Autorius: Kateryna Michalicyna
  • Iliustratorius: Oksana Buła
  • Leidėjas: Žalias kalnas
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 44
  • Formatas: 22x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098310085
  • Vertėjas: Vytautas Dekšnys

Parašykite atsiliepimą apie "Kas auga sode?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kas auga sode?", kurį pristato Kateryna Michalicyna. Siūlome ne tik išsamų "Kas auga sode?" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kateryna Michalicyna. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kas auga sode?". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kas auga sode?" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kas auga sode?" perkama kartu