0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Katalikybė ir laisvė: argumentai už apribotą valdžią, laisvą ekonomiką ir religijos laisvę

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 14,59 €*
Sutaupote: 3.60 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Katalikybė ir laisvė: argumentai už apribotą valdžią, laisvą ekonomiką ir religijos laisvę


2021-07-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Katalikybė ir laisvė: argumentai už apribotą valdžią, laisvą ekonomiką ir religijos laisvę" aprašymas

Katalikų mąstytojo Samuel Gregg knyga „Katalikybė ir laisvė. Argumentai už apribotą valdžią, laisvą ekonomiką ir religijos laisvę“ – tai iššūkis ir kvietimas diskusijai. Autorius pabėga nuo įprasto religijos pristatymo ir kalba apie katalikybę pirmiausia kaip apie filosofiją, taip paneigdamas begalę mitų apie Bažnyčios mokymą.


Koks katalikų vaidmuo šiuolaikiniame pasaulyje? Pasak autoriaus, jis labai svarbus. Katalikai ne tik gali padėti kurti teisingesnį pasaulį, bet ir apginti tiek religijos, tiek ekonominę laisvę. S. Gregg aiškina, kokias galimybes teikia Bažnyčios socialinis mokymas ir kodėl svarbu išlaikyti apribotą politinę valdžią.


Migracija, skurdas, valdžios ir žmogaus santykiai, socialinio teisingumo paieškos – apie visa tai autorius kalba knygoje „Katalikybė ir laisvė“. Jis pabrėžia ne tik ekonominę, bet ir etinę verslo naudą, išskiria pagrindines gerovės valstybės problemas. Tai diskusija apie pasaulį, kuriame vis sunkiau atskirti tikrąsias vertybes nuo primestų ir įveikti susiskaldymą bei susvetimėjimą.

Autorius aiškiai atskiria katalikišką poziciją nuo libertarizmo ir siūlo iš naujo apibrėžti laisvės sąvoką bei suvokti jos svarbą.„Egzistuoja klaidingas įsitikinimas, kad katalikiškas socialinis mokymas yra palankus teisės visuomenei ir priešiškas ribotai politinei valdžiai, rinkos ekonomikai ar ekonominei laisvei. Šios nuomonės paneigimas gerokai pavėluotas, bet pagaliau Samuel Gregg tuo pasirūpino. Ši knyga yra tiek pat rūpestingai ir griežtai argumentuota, kiek provokuojančiai pavadinta. Tai puikus šaltinis visiems – tiek katalikams, tiek ne – kurie nori žinoti, ko iš tiesų Bažnyčia moko apie moralę, socialinę ekonomiką ir politiką.“


Prof. Robert P. George, Prinstono universitetas


„Šventasis Jonas Paulius II rašė apie laisvą darbą ir verslią bei aktyvią visuomenę. Knygoje „Katalikybė ir laisvė“ Samuel Gregg užbaigė pradėtą darbą. Jo darbas sudomins svarbia bendrojo gėrio samprata. Dar daugiau – jis padės ateities kartoms mokytis katalikiško socialinio turtingumo, įvairovės ir būtinybės. Tai išskirtinai gera knyga!“

George Cardinal Pell, Sidnėjaus arkivyskupas


Samuel Gregg – Australijoje gimęs, šiuo metu JAV gyvenantis katalikų mąstytojas, Aktono instituto (JAV) tyrimų vadovas. Rašo knygas ir skaito paskaitas Amerikoje bei Europoje tokiomis temomis kaip politinė ekonomika, katalikybė, moralė ir ekonomika. Jo straipsnius spausdina moksliniai žurnalai ir verslo bei politikos leidiniai.


Iš anglų kalbos vertė Andrius Navickas


  • Autorius: Samuel Gregg
  • Leidėjas: Aštuntoji diena
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 324
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098196054

Parašykite atsiliepimą apie "Katalikybė ir laisvė: argumentai už apribotą valdžią, laisvą ekonomiką ir religijos laisvę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Samuel Gregg parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Katalikybė ir laisvė: argumentai už apribotą valdžią, laisvą ekonomiką ir religijos laisvę, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Katalikybė ir laisvė: argumentai už apribotą valdžią, laisvą ekonomiką ir religijos laisvę aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Katalikybė ir laisvė: argumentai už apribotą valdžią, laisvą ekonomiką ir religijos laisvę už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Katalikybė ir laisvė: argumentai už apribotą valdžią, laisvą ekonomiką ir religijos laisvę? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Samuel Gregg tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Katalikybė ir laisvė: argumentai už apribotą valdžią, laisvą ekonomiką ir religijos laisvę" perkama kartu