⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ketinimo galia. Didingas tas, kuris sugeba pranokti pats save

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ketinimo galia. Didingas tas, kuris sugeba pranokti pats save" aprašymas

Šioje knygoje „Ketinimo galia. Didingas tas, kuris sugeba pranokti pats save“ Veinas Dajeris kalba apie nepaprastą vi­satoje egzistuojančią jėgą, kuri atsiliepia į visas mūsų mintis ir jas įkūnija materialioje plotmėje. Tai yra ne­regimas, bet visiškai realus energijos laukas, leidžian­tis mums tapti didžiaisiais kūrėjais. Jame mūsų troškimai atsispindi tarsi veidrodyje ir tampa tikrovės dalimi. Apie tą jėgą kalbėjo didžiųjų pasaulio religijų pradininkai ir įvairių epochų mistikai. Tos jėgos pa­vadinimas yra KETINIMAS.

Begalybės sąvoka kelia pagarbią baimę. Jokios pradžios. Jokios pabaigos. Visur viskas iš karto. Jokio laiko. Čia ir dabar. To neįmanoma aprėpti protu. Kas pa­bando tai padaryti, patenka į intelekto žabangas. Visatą valdo energinis lau­kas, nematomas ir beformis. Jis yra visa ko šaltinis ir pradžia. Ir mes turime ins­trumentą, kuris leidžia prie to lauko prisiliesti. Tas instrumentas yra KETINIMAS.

Veinas Volteris Dajeris (Wayne Walter Dayer) yra naujojo Vakarų pasaulio dva­singumo judėjimo atstovas. Tai žmogus, kuris sugeba įkvėpti. Jo paskaitų klausosi ir jo knygas skaito milijonai viso pasaulio žmonių. Veino Dajerio pokalbių tema yra dvasinė saviugda, asmenybės evoliucija ir visatos dėsnių pažinimas.


  • Autorius: Wayne W. Dyer
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 250
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098247596
  • Vertėjas: Aleksandras Tomskis
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Ketinimo galia. Didingas tas, kuris sugeba pranokti pats save"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Wayne W. Dyer pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ketinimo galia. Didingas tas, kuris sugeba pranokti pats save", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ketinimo galia. Didingas tas, kuris sugeba pranokti pats save" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ketinimo galia. Didingas tas, kuris sugeba pranokti pats save" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ketinimo galia. Didingas tas, kuris sugeba pranokti pats save"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Wayne W. Dyer tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ketinimo galia. Didingas tas, kuris sugeba pranokti pats save" perkama kartu