0
KOMPLEKTAS. FANTASY žanro dvikova: Karalystės raktas + Sabrielė
4.49 OutOfStock

KOMPLEKTAS. FANTASY žanro dvikova: Karalystės raktas + Sabrielė

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

KOMPLEKTAS. FANTASY žanro dvikova: Karalystės raktas + Sabrielė


Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

"Karalystės raktas"

Dar vakar buvai eilinė mokyklos pelytė. Berniukai pro tave praeina lyg pro tuščią vietą, o šlykščios dešimtokės tik ir ieško progos tave pakankinti. O namie… Ką namie? Namai – pragarai…

Tačiau šiandien tu – kelio burtininkė. Tarnauji karaliui Oberonui, susiradai daug draugų ir įgijai pavojingų priešų, o kai kada baisiausia priešė esi pati sau. Ir tu keliauji kartu su naujos vietos ieškančia Karalyste, įveikdama daugybę pavojų ir mokydamasi, kad žmogus atsako ne tik už save, bet ir už tuos, kuriuos myli.


Šeiminio ukrainiečių rašytojų dueto – Marynos ir Sergij Djačenko – knygos populiarios ne tik tėvynėje, bet ir daugybėje šalių.

„Karalystės raktas“ – pirmasis to paties pavadinimo trilogijos pasakojimas apie 13-metės Kijevo moksleivės Lenos Lapinos nuotykius Karalystėje."Sabrielė"

"Sabrielė" – pirma lietuvių skaitytojų pažintis su pasaulyje kultiniu fantazy žanro autoriumi australiečių rašytoju Garth Nix ir jo į 30 kalbų išversta trilogija "Senoji karalystė" ("Sabrielė" – pirmoji trilogijos knyga).


Iš pirmo žvilgsnio tai tipiškas fantazy žanro kūrinys. Veiksmas vyksta Ancelstjere ir Senojoje karalystėje, kurias skiria milžiniška Siena. Ancelstjeras panašus į daugelį XX a. pradžios Europos šalių su besivystančios technikos užuomazgomis, o Senojoje karalystėje nėra jokios technikos ir viešpatauja magija. Be to, Senąją karalystę vis taikosi užpulti iš Mirties karalystės ištrūkę mirties tarnai. Nuo pavojų karalystę saugo Didžiosios Chartijos magiją įvaldę burtininkai, iš kurių pats galingiausias – Aborsenas. Veiksmas įsisiūbuoja, kai Ancelstjero koledže besimokanti Aborseno dukra Sabrielė gauna iš tėvo žinią su užuomina, jog privalo grįžti į Senąją karalystę, nes joje nutiko kažkas labai baisaus.


Fantazy žanro štampai Garth Nix naudojami drąsiai keičiant jų turinį. Sakysim, nekromantas Aborsenas gina nuo Mirties viską, kas gyva, o skambindamas keistais varpeliais siunčia į Mirtį priešus arba pats paskui juos iškeliauja. Žanrui būdingi požymiai tuo ir baigiasi, nes knygoje pilna visko, kas vienus skaitytojus paverčia jos priešas, o kitus – ištikimais gerbėjais (tarp pastarųjų – karštas "Sabrielės" gerbėjas, pasaulinio garso rašytojas P. Pullman).

Kažkam"Sabrielė" – "žiauri pasaka", bet daugeliui – mistiška ir romantiška atmosfera persmelkta istorija, primenanti Neil Gaiman ,,Žvaigždžių dulkes“. Romano recenzentai nėra vieningi, apibrėždami knygos adresatą. Dalis jų mano, kad tai paaugliai, bet daugelis (taip pat ir knygos autorius) įsitikinę, jog knyga tinka bet kokio amžiaus skaitytojams su lakia fantazija.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu