0

Kovos klubas

4.2
(5 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-10-18 skaitytoja

puikus vertimas, o knyga nuostabi, priverčia susimąstyti. Gaila, kad pirma mačiau filmą,o tik po to atsiverčiau knygą

Informacija

Kovos klubas

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2008
  • ISBN ar kodas: 9789955700654

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kovos klubas" aprašymas
Muilas, pagamintas iš žmogaus riebalų, prabangių restoranų padavėjai, su sriuba išdarinėjantys neminėtinus dalykus ir pogrindinė organizacija, siekianti visame krašte sukelti smurtinę anarchiją - tai tik keletas vaizdelių iš amerikiečių rašytojo Chucko Palahniuko debiutinio romano, skirto tikrai ne silpnų nervų skaitytojams. Nepaprastai ironiškas, įžvalgus ir įspėjantis kūrinys, kuriame nagrinėjamos temos šiandien - kaip niekada aktualios. Sveiki atvykę į kovos klubą!
Iš anglų kalbos vertė Aušra Simanavičiūtė.
2020-10-18

puikus vertimas, o knyga nuostabi, priverčia susimąstyti. Gaila, kad pirma mačiau filmą,o tik po to atsiverčiau knygą

2013-05-31

Užburianti knyga, labai įtraukiantis siužetas, puiki rašytojo kalba.

2010-02-22

Egle, tas nuoseklumas tyčia juk. Knyga pasakojama kaip prisiminimai, tai ir prisimenami tam tikri epizodai. Kai kurios dienos praleistos, kai kur tyčia įdėti prisiminimai. Ir jei skaitei knygą iki galo, tai manau puikiai pati supranti kur ir kodėl dingsta nuoseklumas pasakotojo (veikėjo). Knyga tikrai puiki, kaip ir filmas. Knyga kaip dažiausiai nutinka, kur kas išsamesnė. Gaila tik, kad knygą skaičiau jau matęs filmą. Tad netikėtas finalas, buvo tikėtasis.

2009-11-02

Labai nepatiko. Be nuoseklumo. Kai nera problemu - prisigalvoji.

2008-08-19

Labai geras romanas, apie tokius kaip mes - uzsisedejusius kontoru ziurkes :)

Parašykite atsiliepimą apie "Kovos klubas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kovos klubas, kurią skaitytojams dovanoja Chuck Palahniuk. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Chuck Palahniuk su knyga Kovos klubas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kovos klubas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Chuck Palahniuk. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kovos klubas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kovos klubas" perkama kartu