Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kraujo morfologija ir funkcijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 2.39 SoldOut

Knygos „Kraujo morfologija ir funkcijos“ aprašymas

Šiame leidinyje aptariama kraujo sudėtis, kraujodara, kraujo savybės, funkcijos ir reikšmė žmogaus sveikatai. Pateikiama duomenų, padedančių suprasti kraujo tyrimo rodiklius.
Mokymo metodinė priemonė „Kraujo morfologija ir funkcijos“ skirta gamtos ir biologijos specialybės studentams, besimokantiems Žmogaus anatomijos ir fiziologijos kursą. Leidinys taip pat gali būti įdomus visiems, besidomintiems žmogaus sveikata.Parašykite atsiliepimą apie „Kraujo morfologija ir funkcijos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Anatomijos knygos

Ramunė Čepulienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Kraujo morfologija ir funkcijos“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Kraujo morfologija ir funkcijos“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Kraujo morfologija ir funkcijos“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Kraujo morfologija ir funkcijos“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ramunė Čepulienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Kraujo morfologija ir funkcijos“ perkama kartu