Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kryžiuočiai Kaune. Vokiečių ordino Gotesverderio, Marienverderio ir Ritersverderio pilys

Kaina: 22,59 €
Kaina su kodu: 20,33 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 22.59 InStock
Į krepšelį 20,33 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Kryžiuočiai Kaune. Vokiečių ordino Gotesverderio, Marienverderio ir Ritersverderio pilys“ aprašymas

„Kryžiuočiai Kaune. Vokiečių ordino Gotesverderio, Marienverderio ir Ritersverderio pilys“ - mokslinė monografija, kurios objektas – Kaune ar prie jo ribų 1369–1402 m. stovėjusios Vokiečių ordino Gotesverderio, Marienverderio ir Ritersverderio pilys.

Remiantis rašytiniais ir kitokiais šaltiniais nuosekliai analizuojama ir aprašoma jų istorinė raida nuo statybų pradžios iki žlugimo. Be kita ko, bandoma tvirtoves lokalizuoti, rašoma apie jų aprūpinimą, įgulas, kasdienybę, rengimą gynybai, Lietuvos kariuomenės įvykdytus pilių užėmimus ir šių įvykių reikšmę. Įvykiai aptariami platesniame Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės karo su Vokiečių ordinu kontekste.

Knyga „Kryžiuočiai Kaune. Vokiečių ordino Gotesverderio, Marienverderio ir Ritersverderio pilys“ iliustruota autoriaus sudarytomis prie Nemuno stovėjusių pilių išsidėstymo schemomis, senų žemėlapių fragmentais, šiuolaikinėmis nuotraukomis.


  • Autorius: Vytenis Almonaitis
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098063226

Parašykite atsiliepimą apie „Kryžiuočiai Kaune. Vokiečių ordino Gotesverderio, Marienverderio ir Ritersverderio pilys“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kauno istorija

Vytenis Almonaitis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Kryžiuočiai Kaune. Vokiečių ordino Gotesverderio, Marienverderio ir Ritersverderio pilys“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Kryžiuočiai Kaune. Vokiečių ordino Gotesverderio, Marienverderio ir Ritersverderio pilys“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Kryžiuočiai Kaune. Vokiečių ordino Gotesverderio, Marienverderio ir Ritersverderio pilys“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Kryžiuočiai Kaune. Vokiečių ordino Gotesverderio, Marienverderio ir Ritersverderio pilys“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytenis Almonaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Kryžiuočiai Kaune. Vokiečių ordino Gotesverderio, Marienverderio ir Ritersverderio pilys“ perkama kartu