0

Kryžius

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kryžius

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 512
  • ISBN ar kodas: 9786090137352

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Trilogijos apie Oslo policininką Fredriką Beierį trečioje serijos knygoje „Kryžius“ kriminalinė byla susilies su paties detektyvo gyvenimo istorija.

Paslapčių vis daugėja. Vienoje Oslo automobilių plovykloje randamas vieno vyriausybės pareigūnų kūnas. Vyrui peršauta kirkšnis ir jis paliktas lėtai ir skausmingai mirti. Jo gyvenimo paslaptis tyrusi televizijos reporterė dingsta praėjus vos kelioms dienoms po jo mirties. Tačiau ją domino ne tik mirusiojo gyvenimas. Ji rinko informaciją ir apie Fredriko Beierio tėvą.

Ši mįslinga byla vis labiau ir labiau smelkiasi į Fredriko asmeninį gyvenimą bei jo praeitį, tad pareigūnui darosi neramu. Kuo jis iš tiesų gali pasitikėti? Keistai elgiasi net jo partnerė Kafa Ikbal – atrodo, lyg ji kažką slėptų. O nežinomas asmuo policininkų pokalbių klausosi per blakę.

Fredriko pasaulis byra – griūna visi įsitikinimai ir tiesos, kurias jis manė žinąs. Uždanga krenta ir akinančios šviesos apšviesti ima ryškėti tamsios paslapties kontūrai.

„Kryžius“ – trečioji norvegų rašytojo Ingar Johnsrud trilogijos dalis apie kriminalistus Fredriką Beierį ir Kafa Ikbal. Tai tarptautinio pripažinimo ir sėkmės susilaukęs rašytojas, lyginamas su tėvynainiu, trilerio žanro meistru Jo Nesbo.

„Ingar Johnsrud kurdamas siužeto įtampą neturi lygių. [Šia trilogija jis] įrodė priklausąs Norvegijos trilerių kūrėjų elitui. Net kaip atskira knyga „Kryžius“ yra įspūdingas kūrinys, priverčiantis skaitytojo nervus įsitempti lyg fortepijono styga. Puikus skaitinys šių metų atostogoms – kartu su dviem ankstesnėmis knygomis, žinoma.“
Tvedestrandsposten

„Ingar Johnsrud išsiskiria iš gausybės Norvegijos kriminalinės literatūros kūrėjų ir yra vienas geriausių rašytojų. Jau debiutinis romanas apie Oslo policijos tyrėją Fredriką Beierį atskleidė rašytojo meistriškumą. Tai išmintingas autorius, kurio plunksna aštri, bet elegantiška, o talentas pasakoti istorijas ir kurti siužetą įtraukiantis ir prikaustantis dėmesį. Nestebina, kad Fredriko Beierio istorija populiari ir už Norvegijos ribų – mano nuomone, tai Jo Nesbo lygio rašytojas.“
Tonsbergs Blad

„Trileris niekada nesibaigia. Iškalbingasis Johnsrud vis tobulėja ir tobulėja.“
Dagbladet

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu